Berniukui Pirmojo Gimtadienio Sveikinimai – TOP 30

Sveikinimas mažajam jubiliatui – tai nuoširdi šventės dalis, kurią atsiminsite ilgai per fotoakimirkas ir šeimos albumus. Pirmasis berniuko gimtadienis yra ypatinga proga, kupina džiugių akimirkų, pirmaisiais metų iššūkiais bei žingsniais į priekį. Šiandien pasisveikinsime su mažuoju žmogeliu, kuris per metus patyrė tiek pirmųjų – pirmas šypsena, pirmas žingsnis, pirmas žodis.

Sveikindami šią ypatingą dieną, turime atsiminti, jog nors vienmetis dar mažai supranta, jo emocinis ryšys su artimaisiais ir aplinkoje tvyranti šventės nuotaika įrašoma į smulkiausias atminties kerteles. Taigi, mūsų sveikinimas turėtų atspindėti ne tik linkėjimus mažajam, bet ir šiltus tėvų ir šeimos narių jausmus, kurie atiduosime ne tik per žodžius, bet ir per apkabinimus, pabučiavimus bei bendrą džiaugsmą.

„Mažasis princas, šiandien tavęs šalies karalystė sveikina! Tegul pirmasis tau skirtas tortas būna saldus kaip mamos bučiniai, o žaislai – įdomūs kaip tėčio pasakojamos istorijos. Būk sveikas, skruzdėlės darbštumas ir smalsumas tavim tebesaugo žaidimų varžybose, o kvapą gniaužiančios pirmosios žingsnių akimirkos tebesudrebina šeimos širdis. Tavo juokas tegul aidį atlieka iki pat žvaigždžių, o gimtadienio balionų spalvos – tebūna tavo svajonių sparnai. Sveikiname tave, 1 metų herojau, su didžiuliu mažu žingsneliu į priekį – gyvenimo keliu!”

Šis gimtadienio sveikinimas yra ne tik su palinkėjimais, bet ir su viltimi, kad kiekvienas būsimas žingsnis, kiekvienas išmoktas žodis ir kiekviena nauja atrasta pasaulio spalva pildytų šio mažojo žmogaus gyvenimą nuostabomis akimirkomis. Sveikinu tave, berniuk, ir tavo šeimą su pirmuoju nuostabiu gimtadieniu!

  Berniukui Pirmojo Gimtadienio Sveikinimai

 • Sveikinu mažąjį žmogeliuką su pirmuoju didžiuoju žingsneliu – pirmuoju gimtadieniu! Tegul šis metai būna lyg spalvingas karuselis – pilnas linksmų nuotykių ir magiškų akimirkų. Augi didelis, smalsus ir laimingas!
 • Berniukui Pirmojo Gimtadienio Sveikinimai

 • Sveikinu tave, mažasis didvyri, su pirmuoju gyvenimo metais! Tegul kiekviena akimirka būna pilna atradimų ir nuostabių nuotykių. Augk didelis, stiprus ir laimingas! Džiaugiamės tavo pirmaisiais žingsneliais ir pirmuoju žodžiu. Tegul šie metai būna tik pradžia nuostabiai kelionei, vadinamai vaikyste. Sveikinimai tau ir tavo šeimai!
 • Berniukui Pirmojo Gimtadienio Sveikinimai

 • Mažasis stebukle, sveikinu tave su pirmuoju gyvenimo tortu! Tegul augi sveikas, laimingas ir smalsus, o kiekviena nauja diena tau dovanotų atradimų džiaugsmą. Su meile ir ypatingomis akimirkomis tau, mažyli! 🎉🎈🍰
 • Berniukui Pirmojo Gimtadienio Sveikinimai

 • Sveikinu mažąjį žmogeliuką su pirmuoju didžiuoju gimtadieniu! Leisk šioje dienoje pirmieji žingsneliai būti linksmi ir kupini atradimų džiaugsmo. Augi sveikas, stiprus ir smalsus pasaulio tyrinėtojas. Aplinkiniams teik mažylio šypseną ir saulėtas akimirkas. Su gimtadieniu, mažoji žvaigžde!
 • Berniukui Pirmojo Gimtadienio Sveikinimai

 • Sveikinu mažąjį vyruką su pirmuoju dideliu žingsniu gyvenimo kelyje! Tegul kiekviena diena būna lyg spalvingas žaidimas, o vystymosi kelyje – daug nuotykių ir atradimų. Augk sveikas, linksmas ir smalsus! Džiaugiamės kartu su tavimi ir linkime didžiulės laimės!
 • Berniukui Pirmojo Gimtadienio Sveikinimai

 • Sveikinu mažąjį žmogų su pirmuoju dideliu žingsniu! Tegu tau, mažasis stebukle, kelyje sutiktos žaislų kalneliai būna žemesni, o mamos ir tėčio meilė – aukščiau nei dangus. Augk sveikas, linksmas ir smalsus pasaulio atradėjas! Gimtadienio balionėliai tepakilo aukštai, lygiai kaip tavo svajonės ir džiaugsmas šiandien!
 • Berniukui Pirmojo Gimtadienio Sveikinimai

 • Sveikinu tave, mažas stebukle, su pirmuoju gyvenimo gimtadieniu! Tegul kasdieniai žingsneliai veda į didelius nuotykius, o tavo šypsena šildo visų širdis aplinkui. Augk sveikas ir laimingas!
 • Berniukui Pirmojo Gimtadienio Sveikinimai

 • Mažasis mūsų didvyris, sveikinu tave su pirmuoju spalvingu gyvenimo metu! Tegul šypsena neblėsta, o smagūs nuotykiai lydi tave kasdien. Augini sveikas, stiprus ir laimingas! Džiaugiamės tavo pirmu stebuklingu metu!
 • Berniukui Pirmojo Gimtadienio Sveikinimai

 • Mažasis žvaigždė, švieči ryškiai ir ženk tokius žingsnelius, kurie nuspalvins pasaulį įvairiausiomis spalvomis. Pirmojo gimtadienio proga linkiu tau daug pasakų, žaidimų bei šiltų apkabinimų. Augk didelis, laimingas ir sveikas!
 • Berniukui Pirmojo Gimtadienio Sveikinimai

 • Sveikiname mažąjį žmogeliuką su pirmuoju dideliu etapu – pirmuoju gimtadieniu! Tegul šis metai būna kupini mažų stebuklų, atradimų ir mylimų žaislų. Augi didelis, stiprus ir smalsus, o tavo šypsena šviečia kiekvieną dieną! Džiaugiamės ir švenčiam kartu šią nuostabią dieną!
 • Sveikinu tave, mažasis pasaulio tyrinėtojau, su pirmu žingsniu didžiojoje gyvenimo kelionėje! Tegul kiekviena diena tau atneša naujų atradimų, nuotykių ir tyros laimės akimirkų. Augk sveikas, stiprus ir žinok, kad esi mylimas viso širdies platumu!
 • Mažylis brangus, tau jau vieneri!
  Džiaugsmo šviesos tegul lydi kiekvieną dieną.
  Sveikiname pirmuoju gimtadieniu, mažasis drauge!
  Augk sveikas, laimingas ir išdykėliškai linksma.
 • Sveikinu tavąją šviesą, mažasis drauge,
  To pirmojo gimtadienio puota šiandien tave pasveikina!
  Augk didelis, stiprus ir kupinas džiaugsmo,
  Pasaulis laukia tavo žingsnių, šypsenos ir pažinimo!
  Tegul šie metai būna pirmas auksinis tavo kelio pradžios langas,
  O kiekviena diena – pilna nuotykių ir mažų, didelių atradimų.
  Su meile ir didžiausiais linkėjimais –
  Tau, mažasis, Šviesos, Džiaugsmo ir Meilės vainike!
 • Mažasis žmogeli, šiandien tu švenči kelionės aplink saulę metus. Tegul kiekviena diena tau dovanos šypsenas ir naujus atradimus. Sveikinu su pirmuoju gimtadieniu, mažyli! Aplink tave tvyro meilė ir džiaugsmas, o pirmieji žingsniai vadovauja link nuostabių nuotykių. Augk laimingas!
 • Mažasis mūsų draugas, šiandien tau metai!
  Linkime, kad augtum laimingas ir smalsus,
  Kiekviena diena – tarsi nuotykis žavus.
  Telydi tave džiaugsmai ir šypsenos šiltos,
  Ir pirmasis gimtadienis tebūna linksmybių pradžia nekaltybių kely.
 • Sveikiname mažąjį žvaigždutę su pirmuoju gyvenimo metais! Tegu šie metai būna tik pradžia spalvingai ir nuostabiai kelionei. Augk didelis, smalsus ir laimingas. Daug šypsenų ir linksmybių Tavo gimtadienio šventėje!
 • Mažylis brangus, šiandien tau vieneri!
  Mes linkime tau laimės ir džiaugsmo be galo.
  Tegul tavo mažos kojytės neša tave
  Per gyvenimo nuotykius su šypsenomis veide.
  Augk didelis, stiprus ir smalsus,
  Kiekvieną dieną atrask kažką naujo.
  Suk žaislų karuselę, pūsk muilo burbulus,
  O mes tau plojame – pirmasis gimtadienio šurmulys!
 • Mažas stebuklas, dabar jau tau metukai! Linkime, kad nauji atradimai ir džiaugsmo akimirkos pildo tavo mažąjį pasaulį kasdien. Sveikinam tave su pirmuoju gimtadieniu, šypsenėli! Tegu augi sveikas, smalsus ir laimingas.
 • Sveikinu mažąjį žmogutį su pirmuoju gyvenimo metais! Tegul kiekviena diena naujų atradimų kupina ir viskas, kas mažyli, jus džiugina. Augk sveikas, laimingas ir žingsniuok link svajonių su dideliu smalsumu ir nuostabos akimis. Su pirmuoju gimtadieniu, mažasis drauge!
 • Sveikiname mažąjį vyruką su pirmuoju gyvenimo metais! Tegul šis dienų ratas būna žaidimų, atradimų ir besąlygiškos meilės pilnas. Augk didelis, žvalus ir laimingas! Džiaugsmingų akimirkų ir spalvingų nuotykių, mažasis nuotykių ieškotojau!
 • Sveikinu mažąjį žmogelį su pirmuoju stebuklingu gimtadieniu! Tegul šis žingsnelis į gyvenimą būna pilnas šypsenų, atradimų ir pirmųjų didelių nuotykių. Augk didelis, smalsus ir laimingas!
 • Sveikinu tavęs, mažyli, su pirmuoju gyvenimo metuku! Tegu šypsena šviečia tavo veidukyje kiekvieną dieną, o pirmieji žingsneliai veda tik link nuostabių atradimų ir didelių džiaugsmų. Būk sveikas, mylimas ir visados laimingas!
 • Mažasis herojus, sveikiname tave su pirmuoju didžiuoju gyvenimo etapu! Tegul kiekviena diena tau dovanos milžiniškai daug atradimų ir besaikių šypsenų. Augk linksmas, sveikas ir visada mylėtas. Su gimtadieniu!
 • Sveikiname mažąjį didvyriuką su pirmuoju gyvenimo metuku! Tegul augi sveikas, smalsus ir laimingas, o pasaulis tau dovanos daug nuostabių akimirkų. Su gimimo diena, mažasis drauge!
 • Sveikiname mažąjį stebuklą pasiekus pirmąjį didžiulį etapą – pirmąjį gimtadienį! Tegul kiekviena diena tau dovanoja naujų atradimų džiaugsmą, o šypsenos ir juokai niekada neišblėsta iš tavo veido. Augk didelis, stiprus ir smalsus. Mylim ir apkabinam šiandien ir visada!
 • Mažasis mūsų didvyris šiandien švenčia pirmąjį gimtadienį! Linkime tau, brangusis, atrasti pasaulį besišypsant, žingsniuoti drąsiai, o kiekviena diena tegu būna pilna nuotykių ir stebuklų. Teaugi laimingas, sveikas ir mylimas! Su pirmuoju gimtadieniu, mažoji žvaigžde!
 • Sveikinu tavęs, mažyli, su pirmuoju gyvenimo gimtadieniu! Tegu ši metai būna pilni šypsenų, stebuklų ir žaidimų. Augi didelis, stiprus ir smalsus! Daug džiaugsmo tau ir tavo šeimai šią ypatingą dieną!
 • Sveikinu tave, mažasis didvyriau, su pirmuoju taip svarbiu žingsniu tavo gyvenime – pirmuoju gimtadieniu! Tesidžiaugia tau saule šviečianti dienos ir nakties žvaigždės šypsantis iš aukštų dangaus. Tegul tavo mažos kojytės neša per nuostabias akimirkas ir atradimus, o gyvenimas tau dovanoja nesuskaičiuojamai daug burtų akimirkų. Sveikinu tave ir tavo nuostabius tėvelius su tavimi, mažąja stebuklu!
 • Sveikinu tave, mažasis didvyri, su pirmuoju nuostabiu metų ratu! Tegul augi žvalus, drąsus ir linksmas. Atrask šį pasaulį su plačia šypsena ir tūkstančiu nuostabių svajonių. Sveikinimai tau ir tavo šeimai šioje kylančioji žvaigždele kupinoje kelionėje!
 • Sveikinu tave, mažas stebukle, su pirmuoju gyvenimo gimtadieniu! Linkiu tau begalinės laimės, atradimų džiaugsmo ir šypsenų, kurios švies tavo veiduką kiekvieną dieną. Tegul augi sveikas, stiprus ir smalsus, o aplink tave visada tvyro meilės ir šilumos aura. Su pirmuoju žingsniu į nuostabų gyvenimo kelią, mažasis didvyri!