Dvieju Metuku Gimtadienio Sveikinimai – TOP 30

Sveikindami mažąjį šventės herojų dvejų metukų proga, turime prisiminti, kad šis amžius yra pilnas atradimų, žaidimų ir besiplečiančio pasaulio suvokimo. Tokiu ypatingu etapu vaiko gyvenime, sveikinimai net tik praturtina šventę, bet ir tampa atminties dalimi, kurią ateityje mielai prisimins ir tėvai, ir vaikas. Sveikindami dvejų metų vaiką, verta pabrėžti meilę, šilumą ir šviesias linkėjimo žinutes, kad mažylis jaustųsi saugus ir mylimas iš artimųjų.

Pirmiausia, norėtume pabrėžti, jog svarbu kalbėti paprastai, vaizdingai ir teigiamai. Dvejų metų vaikai jau sugeba suprasti daugelį žodžių, jų jausmų pasaulis sparčiai vystosi, todėl švelnūs, meilės ir palaikymo žodžiai yra puikus pasirinkimas. Čia pateikiame pavyzdinį sveikinimo intro:

„Sveikinu tave, mažasis stebukle, su antrojo gyvenimo pavasario atėjimu! Tavo dveji metai – tai pasaka, kurioje kiekviena diena – naujas nuotykis, o šypsena – ryškiausias saulės spindulys. Šioje pasakoje esi tu – mažas didvyris, tyrinėjantis pasaulį plačiai atmerktomis akimis ir begalinio smalsumo kupinas. Tegul tavo dienos būna pilnos žaislų kalnelių, o juokas – taip garsus ir užkrečiantis, kad jį girdėtų kiekvienas žvaigždžių kampelis. Tavo dvejų metukų gimtadienis tebūnie tik pradžia dar daug smagių metų, kupinų nuotykių, pamokų ir neįkainojamų akimirkų su šeima bei draugais.“

Tokie šilti žodžiai neabejotinai palies mažojo širdelę ir suteiks šventei dar daugiau šilumos ir džiaugsmo.

  Dvieju Metuku Gimtadienio Sveikinimai

 • Sveikiname tave, mažyli, su dviais!
  Tau dvejok smagumu, dvejok šypsenom,
  Težydi veidelyje linksmybės vaivorykštė,
  O kasdienybė tebūna pilna atradimų.
  Augk laimingas ir žingeidus,
  Kiekvieną dieną težaisk ir mokykis,
  Kiek žvaigždutė danguje, tiek sveikinimų,
  Ir gražiausių akimirkų tekaupykis!
 • Dvieju Metuku Gimtadienio Sveikinimai

 • Mažas stebukle švęsti du metukus, todėl šviečia saulelė tau pro debesėlius. Tegul kiekviena akimirka žaislų pilna, o šypsenos garsiai kaip burbulai skamba! Su džiaugsmo pilnu dviejų metukų gimtadieniu!
 • Dvieju Metuku Gimtadienio Sveikinimai

 • Mažasis žvaigždžių šviesuli, dveji tau dabar metai,
  Linkime tau žingsnelių smagių, šypsenų kiekvieną dieną.
  Žaislų krūvos, dainų, juoko, kad augtum laimingas, sveikas,
  Gimtadienio šventė tavo tegul žiba ryškiausiom spalvom šiandien!
 • Dvieju Metuku Gimtadienio Sveikinimai

 • Sveikinu tave, mažasis drauge, su dvejų metukų švente! Tegul tavo smalsios akys atranda dar daugiau spalvų ir šypsenų, o kasdiena pilna būna linksmybių ir naujų nuotykių. Augk laimingas ir smalsus, o šiandien – skanaus torto!
 • Dvieju Metuku Gimtadienio Sveikinimai

 • Sveikiname mažąją žvaigždelę su dvejų metukų gimtadieniu! Linkime begalinio džiaugsmo, linksmų žaidimų ir spalvingų sapnų. Tegul kiekviena diena būna pilna smagių nuotykių ir plačių šypsenų. Augk didelis, protingas ir laimingas!
 • Dvieju Metuku Gimtadienio Sveikinimai

 • Mažasis žvaigždeli, šviesk ir kunkuliuok –
  Dveji metukai – tau tik pradžia tolok!
  Te būna tavo dienos lyg žaidimų džiaugsmas pilnos,
  O nuotykiai – saldūs kaip mamos bučinys ant smilkinio.
  Sveikinu tave, mažoji širdies šviesa,
  Augk didelis, laimingas ir sveikas kaip ąžuolas giesa!
 • Dvieju Metuku Gimtadienio Sveikinimai

 • Sveikinu tave, mažyte žvaigždute, su antruoju gimtadieniu! Linkiu tau džiaugsmo kiekvienoje žaidimų akimirkoje ir atradimų pilną kasdienybę. Tegul tavo maži žingsneliai veda į linksmus nuotykius, o šypsenėliejasi ryškiau nei saulės spinduliai. Augk laimingas!
 • Dvieju Metuku Gimtadienio Sveikinimai

 • Sveikinu tave, mažasis stebukle, su dviejų metų gimtadieniu! Linkiu tau daug džiaugsmo, atradimų ir įdomių žaidimų. Tegu kiekviena diena tau skleidžiasi kaip spalvingiausia pasaka. Augk didelis, laimingas ir smalsus! Ačiū, kad džiugini mus savo nuostabiu šypsniu. Sveikinimai tau ir tavo šeimai!
 • Dvieju Metuku Gimtadienio Sveikinimai

 • Sveikinu tave, mažasis stebukle, su antruoju gyvenimo metuku! Tegul tavo dienos būna pilnos saulės spindulių ir juoko, o mokymasis vaikščioti ir kalbėti teateina lengvai kaip žaidimas. Augk didelis, stiprus ir smalsus pasaulio tyrinėtojas! Džiaugiamės tavo pasiekimais ir nuostabiais akimirkomis, kurias kartu išgyvename. Gimtadienio proga linkime tau nesuskaičiuojamos laimės, spalvingų žaislų ir neišsenkančio smalsumo!
 • Dvieju Metuku Gimtadienio Sveikinimai

 • Mažasis žvaigždės spinduli, šiandien tau jau dveji! Linkim tyrų džiaugsmo akimirkų, žaidimų, kurie neverčia nuobodžiauti. Tegul kiekviena diena tau dovanos stebuklus, o pasaulis tampa didžiausia pažinimo aikštele. Sveikinam su dviejų metukų gimtadieniu!
 • Sveikinu tave, mažasis stebukle, su antruoju tavęs gimtadieniu! Linkiu, kad šypsena niekada nedingtų iš tavo veiduko, o pasaulis taptų pačiu nuostabiausiu žaidimų aikštele. Tesipildo namai džiugesio klegesiu ir tavo mažosios pėdutės neša tave ten, kur laukia nuotykiai ir begalinis smagumas! Augk didelis, išmintingas ir visada laimingas!
 • Sveikinu tave, mažasis stebukle, su dviejų metukų gimtadieniu! Tegul ši diena bus kupina nuoširdžių šypsenų, šiltų apkabinimų ir linksmų žaidimų. Augini didelius svajonių sparnus ir tyrinėji pasaulį grynomis akimis. Linkiu tau, mažoji žvaigžde, kad kiekviena diena tau dovanotų naujų atradimų ir nesibaigiančio džiaugsmo!
 • Sveikinu tau, mažoji žvaigždute, su antraisiais gimtadienio metais! Tegu kiekviena diena tau dovanos šypsenų burbulus ir nuotykių kupinas minutes. Augk sveikas, smalsus ir laimingas, tyrinėdamas pasaulį savo mažomis, bet drąsiomis kojytėmis. Džiaugiamės su tavimi ir linkime tau begalinių žaidimų ir džiugių akimirkų su tavo šeima ir draugais. Sveikinimai tau!
 • Sveikinu tave, mažasis stebukle, su šviesiu dvejų metukų jubiliejumi! Tegul šis metai tave neša ant sparnų per smagius žaidimus, naujus atradimus ir begalinę meilę. Augk sveikas, laimingas ir tyrinėk pasaulį dideliais smalsiais akimis! Džiaugiamės tavo šypsena ir visomis akimirkomis kartu. Gimtadienio tortas tebūna saldus, o dovanos – įdomios! Sveikinimai!
 • Sveikiname žavingąjį dvimečiuką su gimtadieniu! Tegul šis mažų stebuklų ir džiugių akimirkų metai atneša beribius smagumus ir naujus atradimus. Augi sveikas, kupinas smalsumo ir džiaugsmo! Su meile ir šypsenomis tavęs šiandien sveikina… (čia įrašykite savo vardus).
 • Mažasis mūsų žvaigždė, su dvejų metukų švente!
  Tavo žingsneliai maži, bet jie veda į didžius nuotykius.
  Tegu kiekviena diena tau atneša smagų atradimą ir šypseną,
  Būk linksmas, augk sveikas ir laimingas!
  Gelbėtojų komanda linki sėkmės tau ir tavo šypseną!
  Čiulptukų krūvą, meilės ir supratimo, mažasis drauge!
 • Mažyle, sveikinu tave su stebuklingu antruoju gimtadieniu! Tegul tavo dienos būna pilnos spalvingų žaislų, linksmų nuotykių ir besąlygiškos meilės. Augk laimingas, sveikas ir smalsus pasaulio atradėjas! Džiūgaukime kartu šioje nuostabioje kelionėje, vadinamoje vaikyste. Su meile ir pūkuotais apkabinimais!
 • Sveikinu tave, mažasis stebukle, su 2 metukų jubiliejumi! Tegul tavo dienos būna pilnos žaidimų, o šypsenos – nesibaigiančios. Augi laimingas, sveikas ir smalsus, tyrinėk pasaulį ir rink begalinę meilę bei džiaugsmą. Su gimtadieniu! 🎈🎉
 • Sveikinu tave smalsuoli mažylį su antraisiais gimtadienio žiedais! Tegul tavo kasdienybė būna pilna linksmų nuotykių, o šypsenos tau niekada nedingsta iš veiduko! Džiaugiamės kiekviena tavo atrastą žingsneliu ir žodžiu. Augk didelis, protingas ir visada laimingas!
 • Mylimas mažasis šventėjas, su dvejų metukų gimtadieniu! Tegul tavo dienos būna žaismingos kaip burbulai vėjyje, o juokas – garsus ir užkrečiamas. Augk smalsus, laimingas ir mylimas. Bučkis tau nuo širdies!
 • Sveikinu tave, mažoji žvaigždute, su dvejų metukų švente! Tegul tavo akys visada žiba smalsumu, o kasdienybė būna pilna spalvų ir juoko. Augk didelis ir laimingas! Gimtadienio bučiniai tau!
 • Sveikiname su 2-uoju gimtadieniu, mažas stebukle!
  Linkime tau saulės, šypsenų ir šiltų apkabinimų.
  Tegul kiekviena diena būna pilna smagių žaidimų ir naujų atradimų.
  Augk laimingas ir sveikas, mūsų mažasis didvyris!
 • Sveikinu tave, mažasis stebukle, su dviejų metukų švente! Tegul kiekviena diena tau būna kaip spalvingas žaidimas, pilnas juoko burbuliukų ir naujų atradimų. Augk sveikas, smalsus ir linksmai žingsniuok link naujų mažų didelių nuotykių!
 • Sveikinu tave mažasis stebukle su antruoju gimtadieniu! Tavo šypsena šviečia ryškiau nei saulė, o juokas džiugina visus aplinkui. Tegul kiekviena akimirka tau atneša nuotykių, o pasaulis teatveria tik pačias gražiausias spalvas. Būk visados laimingas, smalsus ir mylimas!
 • Sveikinu tave, mažasis stebukle, su dvejų metukų gimtadieniu! Tegul šis dienelis tau atneša didžiulę kūrybiškumo džiaugsmo dėžutę ir skambantį juoko aidą. Augk linksmas, sveikas ir smalsus pasaulio tyrinėtojas! Gimtadienio torte tebūna daugiau šviečiančių žvaigždučių nei dangaus kupole!
 • Sveikinu tave, mažasis didvyri, su antruoju gimtadienio žiedu! Tegu kiekviena diena tau atneša smagių nuotykių, o šypsenė niekada nedingsta iš tavo veido. Linkiu, kad kiekvienas žaislas atvestų tave į stebuklų pasaulį, o kiekvienas žodis mokytų naujų dalykų. Augk sveikas, laimingas ir mūsų džiaugsmas!
 • Mažasis žvaigždė, dvelkianti džiaugsmu,
  Švęsk gimtadienį su šypsenų burbuliuku.
  Tavo kojytėms – du, o širdutėje – visatos kūriniai,
  Tegul ankstyvas amžius neša stebuklus ir linksmus nuotykius!
 • Sveikinu mažąją žvaigždutę su dviejų metukų švente! Tegul kiekviena diena būna pilna šypsenų, o žingsneliai veda į smagius nuotykius. Didžiulės meilės ir nuostabių atradimų Tau, mažas stebukle!
 • Sveikinu tave, mielas mažyli, su dvejų metukų gimtadieniu! Tau linkiu saulėtos šypsenos, žaidimų pilnos dienos ir apkabinimų jūros. Tegul kiekviena akimirka tavo gyvenimėlyje yra pilna stebuklų ir atradimų džiaugsmo. Augk smalsus ir laimingas!
 • Sveikinu tave, mažasis didvyris, su tavo antruoju gyvenimo etapu! Tegu rieda kamuoliukai linksmai kaip tavo juokas, o kiekviena diena būna spalvota kaip tavo mėgstamiausi žaislai. Džiaugsmo tau, atradimų ir begalės akimirksnių, pilnų stebuklingų nuotykių! Su gimtadieniu, žvaigždute!