Gimtadienio Sveikinimai Draugui Juokingi – TOP 30

Gimtadienis – tai ypatinga proga ne tik pamiršti skaičiavimą metais, bet ir įteikti nuoširdžius, kartais pašmaikštavimus ir juokingus sveikinimus. Kiekvienam mums artimas draugas yra tarsi šioks toks komedijos meistras, kuris sugeba pralinksminti net ir patį liūdniausią dieną. Todėl šiandien pasiruoškime ne tik ištraukti iš stalčiaus tas geriausias gimtadienio linkėjimų perles, bet ir paruošti juokingą, nepamirštamą žinutę.

Tad skambutis draugui, kai galime jį pamatyti gyvai, turėtų būti kuo spalvingesnis, ir kur kas linksmesnis nei įprasta. Pradedant nuo klasikinių frazių apie dar vieną plešėjusį plauką, baigiant originaliomis eufemizmų improvizacijomis apie natūralų senėjimo procesą. Gimtadienio sveikinimas neturi būti monotoniškas – paverskime jį švente, kupina juoko ir geros nuotaikos.

Įsivaizduokime scenarijų, kai draugas gauna gimtadienio atviruką su nepriekaištingai surengtu humoro jausmu. „Sveikinu su tuo metų laikotarpiu, kai amžius dar vienu skaitmeniu viršija tavo aukštųjų batų modelio numerį!“ arba „Palinkėsiu tau tiek daug gerų dalykų, kiek yra žmonių, pasimetusių dėl tavo gimtadienio dovanų pasirinkimo!“ Štai kaip priverčiame draugą nusišypsoti.

Žinoma, nepamirškime ir to, kad juokingi sveikinimai draugui – tai ne tik proga pasijuokti iš artimo asmens, bet ir meilės, pagarbos bei artimo ryšio įrodymas. Rodome, kad pažįstame to žmogaus humoro jausmą ir mokame su juo bendrauti lengvai bei nuoširdžiai. Kadangi gimtadienis yra tik vieną kartą metuose, leiskime sau pamiršti kasdienius rūpesčius ir dovanokime draugui šypseną, kuri tęsis iki kitos jo asmeninės šventės!

  Gimtadienio Sveikinimai Draugui Juokingi

 • Sveikinu tave, drauge, su metu padidėjusiu amžiumi, bet ne protingumu! Tegul šis gimtadienis bus kaip geras anekdotas – trumpas, linksmas ir primenantis, kad juoktis iš savęs – sveikatos pagrindas! Būk šiandien laimingas, kaip pensininkas prie lošimo automato laimėjęs džiugesio kupiną centą! Gimtadienio proga linkiu daugiau juoko ir mažiau raukšlelių. Tau vis dar 18… su patirtimi!
 • Gimtadienio Sveikinimai Draugui Juokingi

 • Sveikinu tave gimtadienio proga, mano mielas drauge! Tegul tavo metai būna kaip gerosios bakterijos jogurte – sveiki, naudingi ir įdomiai burbuliuojantys! Būk visada energingas, kad net tavo šleikutės būtų pavargusios paskui tave bėgioti. Ir atsimink, kad su kiekvienu sukaktu metuku tu tik artėji prie to momento, kai tau bus priimtina šokti tango su šluota. Būk linksmybių karalius ir šios dienos žvaigždė! Sveikinimai ir didžiulis tortas – ne vien dėl šventės, bet kad tur
 • Gimtadienio Sveikinimai Draugui Juokingi

 • Sveikinu tave gimtadienio proga, drauge! Tegul tavo diena bus tokia šviesi kaip mano sumaištis darbas prieš pavakares, ir tokia neįtikėtina kaip pirmadienio ryto atsikėlimas be žadintuvo. Tikiuosi, kad šiandien tau teks daugiau laimės nei mano mėginimai mesti saldumynus. Su gimimo diena!
 • Gimtadienio Sveikinimai Draugui Juokingi

 • Sveikinu tave su gimtadieniu! Tavo amžius jau pradeda vytis telefonų modelius – kiekvienais metais vis vienas priešais kitą! Linkiu, kad šiais metais tau pavyktų išlaikyti krovimą ilgiau nei tavo išmanusis telefonas ir kad energijos užtektų visiems tavo išradingiems nuotykiams. O jei staiga pajusi, kad esi per senas tam tikriems dalykams – atsimink, kad senatvė yra tik populiariausia pasiteisinimo aplikacija! Sveikinimų „update’ai“ teateka be ribų!
 • Gimtadienio Sveikinimai Draugui Juokingi

 • Sveikinu tave su gimtadieniu, mano bičiuli! Linkiu, kad skaičius tavo gyvenimo linksmų akimirkų būtų didesnis nei nepažymėtų el. paštų ir kad kiekvieną rytą pradėtum su šypsenos „refresh” mygtuku. Tesekia tau ne tik metai, bet ir juokai garsiau už tavo muzikos grotuvą! Sveikatos kaip sporto salėje ir meilės kaip gerame romantiniame filme. O jeigu raukšlių – tegul būna nuo juoko, o ne nuo rūpesčių!
 • Gimtadienio Sveikinimai Draugui Juokingi

 • Sveikinu tave, draugas, su šia nuostabia proga – tavo gimtadieniu! Tegul tau šiandien pavyksta išgyventi be protėvių išminties, tik su gera nuotaika bei pakankamai pyrago, kad užkirstum kelią bet kokiam dietos planui. Linkiu tau visko, ko pats nesugebi iš savęs išgauti: amžinos jaunystės, muštinių sėkmės ir milžiniško atsparumo žmonių patarimams. Tau linki – amžinai jaunas tavo bičiulis!
 • Gimtadienio Sveikinimai Draugui Juokingi

 • Sveikinu tave su gimtadieniu, drauge! Tegul tavo diena būna tokia linksmą, kokia būtų, jei visi „like“ internete virstų eurais! Linkiu tau neprarasti humoro jausmo, net jeigu tau dovanų konkurso metu tektų tenkintis tik dviguba porcija plaukų šampūno. Su gimtadieniu!
 • Gimtadienio Sveikinimai Draugui Juokingi

 • Sveikinu tave, mano drauge, su šia nuostabia proga – Tavo gimimo diena! Tegul šiandien aplinkiniai tau dovanos tiek daug juoko ir džiaugsmo, kiek tu mums primeti švęsti tavo „21-ąjį” kartą iš eilės. Išgerkime už tau begalines galimybes šventi beveik teisėtame amžiuje ir niekada neprarasti to vaikiško žavesio, net ir kepurėje su „senelių klubo” emblema! Linkėjimai, kad tavo energija ir sąmojis niekada neišsektų, o norintiems tavęs pagyventi – teseka nenusise
 • Gimtadienio Sveikinimai Draugui Juokingi

 • Sveikinu tave, drauge, su dar vienu ratu aplink saulę! Tegul tavo gyvenimo akumuliatorius visada būna pilnas, o „operacinė sistema” be trikdžių. Gimtadienio proga linkiu tau nesibaigiančių smagių nuotykių, mažiau „bug’ų“ džiaugsmo programėlėje ir kuo daugiau atnaujinimų į laimės versiją. Tik nepamiršk, kad po šventės „techninė priežiūra“ būtina! Sveikinimai ir nepristingk gero humoro viruso!
 • Gimtadienio Sveikinimai Draugui Juokingi

 • Sveikinu tave gimtadienio proga! Tegul tavo amžius lieka slaptas, kaip ir receptas amžinai jaunystei. O jei rasi tą receptą, nepamiršk jį patikrinti ant manęs! Linkiu tau šypsenos, kuria galėtum užkrečiamai užkrėsti visą pasaulį, ir tos energijos, kad išlaikytum ryšį net su tolimiausiais palydovais. Gimtadienis – tai, žinoma, ne senatvės pradžia, o tik naujas XP lygis, todėl žaidimą gyvename toliau! Sveikinimai!
 • Sveikinu su gimtadieniu, brangus drauge! Linkiu, kad šiandien tavo plaukai liptų į viršų ne dėl streso, o dėl juoko bangų! Kad tavo pilvas jaustųsi tvirtas ne nuo sit-up’ų, o nuo nevaldomo kikeno. Tegul tavo diena bus tokia šviesi ir spalvinga kaip tavo mėgstamiausios pižamos su vienaragiais. Švęsk tobulai!
 • Sveikinu tave, draugas, su dar vienu ratu aplink Saulę! Tikiuosi, kad tavo gyvenimo kelionės GPS šiandien nenukryps į senatvės kelią ir visi vidurio amžiaus krizės posūkiai tebus užrakinti! Linkiu tau daug juoko, mažai raukšlių ir baterijų, kurios niekada nesusilpnintų! Su gimtadieniu!
 • Sveikinu su gimtadieniu! Tegul tau šypsosi sėkmė, o senatvė atitolsta greičiau nei jaunystės pažadai. Linkiu, kad torto būtų daugiau nei svečių, o vakarėlis tęstųsi ilgiau nei tavo gimtadienio proga priimti pažadai sportuoti! Palinkėkime visi drauge: tegul tau sekasi kaip mūsų juokams apie tavo amžių – vis geriau ir geriau!
 • Sveikinu tave, draugo, su gimtadieniu!
  Nors metai pridėjo prie amžiaus skaičiaus,
  Tikiu, jog veidelyje nuobodulys nesikraustys,
  O šypsena žais taip pat kaip vaikystės laikais.
  Tegul tavo diena bus smagi kaip pažadai pirmadieniais ir taip pat nereali kaip mano pažadas atiduoti skolą!
  Linkiu, kad sėkmė sektųsi kaip bitės prie medaus,
  O naštos slinktų nuo pečių kaip sniegas nuo stogo.
  Būk žvalus, linksmas ir niekad nesenti dvasia –
  Iki šim
 • Sveikinu tave, drauguži, su nauju tavo asmeniniu metų skaičiuku! Linkiu tau, kad visi keliai veda prie šventės, o visos kalbos baigtųsi kvietimu prie torto. Tavo amžius – tai tik žaidimas, kuriame visada laimėsi, jei skaičius žvakes, o ne raukšles. Turėk begalinį energijos užtaisą, šypsokis kaip besišliejantis šokolado fontanas, o gyvenimas tegul būna kaip geriausias anekdotas – pilnas juoko ir netikėtų posūkių! Su gimtadieniu!
 • Sveikinu tave, drauge, su šia šaunia proga – tavuoju gimtadieniu! Linkiu, kad tavo veidas nuo šypsenos sustingtų, o padovanoti „linksmieji batonėliai“ neišsikraustytų iš tavo pilvo sandėliuko ilgiau nei svečiai iš vakarėlio! Būk linksmas, energingas ir visada pasiruošęs pašėlti kaip tikras gimtadienio herojus!
 • Sveikinu su gimtadieniu, drauge! Tegul tavo gyvenimo traukinys visada važiuoja laimingų atsitikimų bėgiais ir niekada nepasiklysta senatvės miške. Žinoma, pamiršk stabdžius – gyvenimas yra nuotykis be jokio „backspace” mygtuko! Laimės ir juoko, kaip torto su uogiene, o meilės – kiek tilps į didžiausią širdies indą. P.S.: Nepamiršk pavogti porą balionų – šiaip jau kaip iš dangaus nukritęs atrodysime, bent jau aukštai nuplėškime!
 • Sveikinu tave, mano mielas drauge, atsikeliant į dar vieną nuostabų gimtadienio rytą! Linkiu tau šią dieną pradėti be priekaištų ir pavydėtinai nuo savęs paties, nes tu esi tas žmogus, kurį šiandien turime garbę švęsti! Tegul tau šypsosi kiekvienas šiandieninis keksiukas ir kiekviena padovanota dovanėlė. Ir nepamiršk – skaičius ant torto niekada nepasakoja visos istorijos, ypač jei pametėme akinius! Sveikinu ir linkiu nepamirštamo linksmybių vira
 • Sveikinu tave, drauge, su šia nuostabia diena, kai tavo gyvenimo skaičius padidėja, bet protas ir toliau lieka amžinai jaunas! Tegul šis gimtadienis bus kaip geras humoras tau – niekada nepaseno ir visuomet išlieka aukščiausios kokybės. Būk linksmas, nes susiraukęs tik raukšles auginsi! Su gimtadieniu!
 • Sveikinu tave, mano drauge, su gyvenimo atnaujinimo diena! Tavo gimtadienis – tai puiki proga priminti, kad esame ne tik metais vyresni, bet ir išmintingi… teoriškai. Linkiu, kad tavo būsimi sprendimai būtų kaip naujausios aplikacijos: greiti, efektyvūs ir nepaliekantys laiko apgailestavimams. O jei staiga nuspręsi mesti svorį – nepamiršk, kad humoras yra nepakeičiamas ir be kalorijų. Sveikinu!
 • Sveikinu tave, mano drauge, su šia nuostabia proga, kai tavo metų sąskaita vėl šoktelėjo aukštyn! Tegul tavo gyvenimas būna kaip geras anekdotas – visuomet linksmas, kartais netikėtas ir visada paliekantis šiltą įspūdį. O jeigu raukšlelės pradeda rodyti tavo juoko žemėlapį, prisimink – tai tik rodo, kad gyveni pilnaverčiai. Tad šypsokis dar platniau ir leisk šiam gimtadieniui būti smagiausiu epizodu metais į priekį! Sveikinimai!
 • Sveikinu tave, mano mielas drauge, su gimtadieniu! Tegul tavo gyvenime bus daugiau nuotykių nei mano senose kojinėse skylučių, o laimė tekviečia tave kaip viliojantis pica iš penktadienio nakties reklamos. Žinok, kad amžius – tai tik skaičius, o senatvė – tik reikalas, kurį išvengi, jei nepaminėsi, kiek metų tau sukako. Taigi įkvėpk gyvenimą pilnomis krūtimis ir tęsk darbą, kurį pradėjai – būti nuostabiu žmogumi ir mano geriausiu dra
 • Sveikinu tave su gimtadieniu, brangus drauge! Linkiu tau metų, kurie būtų taip linksmi, kaip miške šokantys kiaulės, ir staigmenų, kurios būtų taip malonios, kaip iš miego pabudus rasti šalia kaklo nuogą šokoladinę barą. Niekada nemiršk nuo nuobodulio ir visada turėk pakankamai energijos švęsti gyvenimą, net jei kitą dieną turėtum prisiminti vakar vakaro dainas vien iš vaizdo įrašų! Sėkmės tau, kad niekada neprarastum savo išsk
 • Sveikinu tave, mano drauge, su šia nuostabia proga – tavo gimimo diena! Tegul tavo metai būna kaip geros pica: plačiai žinomi, sotūs nuotykių ir, žinoma, niekada neišeinantys iš mados. Bet atsimink, jei tortas bus didesnis nei tavo norai sveikatai – tai jau ne šventė, o iššūkis sporto salėje! Sveikinimai ir linkiu tau daug juoko, netgi jei šiandien tau sueina amžius, kuri garsiai išsakyti prieš draugus nusprendi „geriau ne“.
 • Sveikinu tave, drauge, su šia nerealiąja diena! Tegu tau šypsena nedingsta veide, o visi metai iki šiol tau buvo tik šildymo sezonas prieš tikrąjį gyvenimo vasaros festivalį! Ateinančiais metais linkiu dar daugiau linksmų nesusipratimų, nepamirštamų nuotykių ir bent vieno išmokto triuko, kuris padėtų išvengti gimtadienio rytmetinio pošalio. Geros šventės!
 • Sveikinu tave, drauge, su išminties metų pridėjimu – nors sprendžiant pagal tavo pokštus, vis dar laukiam išminčiaus ženklo! Tegul tavo gimtadienis būna panašus į tavo mėgstamąjį meme – linksmas, neįtikėtinas ir visų pamėgtas!
 • Sveikinu tave, draugas, su šia smagia proga – su tavo asmeniniu Naujųjų Metų išvakarėse! Tegul tavo šventė bus tokia linksmas ir nenuspėjama kaip dviračio važiavimas be rankų miške, o metai prieš tave – kaip sotus bufetas su nebaigtiniu desertų staliumi. Nesijaudink dėl senėjimo – tai tik dar daugiau priežasčių švęsti ir dar daugiau torto tau! Sveikinu!
 • Sveikinu tave su gimtadieniu, drauge! Tegul tavo metai būna kupini juoko ir nuotykių, kaip mūsų pasibjaurėtinai planuotos kelionės. Bet nesijaudink, šiandiena tu gali užmiršti savo amžių, kaip aš dažnai užmirštu savo raktus – dažnai ir visiškai be pasekmių! Linkiu tau, kad metų skaičius tau nekeltų naštos, o tik primintų, kiek daugiau pokštų dar gali iškrėsti. Palinkėkime, kad kalorijos šiandien nedirbtų ir visos
 • Sveikinu tave, drauge, su dar vienu apsisukimu aplink saulę! Tegul šie metai būna kaip geriausias žaidimas: daug juoko, netikėtų posūkių ir kuo mažiau klaidų. Ir prisimink, kad žmogus nesensta – jo sąnariai tiesiog pradeda garsiau dainuoti! Su gimtadieniu!
 • Sveikinu su gimtadieniu! Tegul tavo šypsena būna plačiau nei mano paskutinis marškinėlių saga, o gerų akimirkų – daugiau nei netyčia išlietų kavos lašų per metus. Turėk amžiną vidinį vasaros temperatūros jausmą ir niekada nesuklysk tarp padėklų parduotuvėje ieškodamas alaus. Sveikatos tau, kaip senam gandralapiui, ir linksmybių, kaip katui tarp pelių!