Gimtadienio Sveikinimai Krikšto Mamai – TOP 30

Sveikinimas krikšto mamai jos gimtadienio proga yra ypatingas ženklas, rodantis šilumą ir meilę, kurią jaustume šiai išskirtinei asmenybei mūsų gyvenime. Krikšto mama ne tik dalyvauja vaiko krikšto ceremonijoje, bet ir dažnai tampa viena iš artimiausių šeimos draugų, patarėja ir globėja, padedanti ugdyti vaiko dvasingumą ir vertybes.

Šiandieninis straipsnis skirtas padėti susirasti tinkamiausius ir širdingiausius žodžius, kuriais galėtumėte pasveikinti savo krikšto mamą jos šventės proga. Čia rasite įvairių idėjų ir pavyzdžių, kaip gražiai ir nuoširdžiai išreikšti savo geriausius palinkėjimus, kurie liestų jos širdį ir dar labiau sustiprintų ryšį tarp krikšto mamos ir jos krikšto vaiko. Taigi, atraskite svajonių įkvėpimą ir pasidalinkite meile bei pripažinimu per gimtadienio sveikinimus krikšto mamai.

  Gimtadienio Sveikinimai Krikšto Mamai

 • Brangioji Krikšto mama,

  Tavo gimtadienio proga noriu palinkėti tyro širdies džiaugsmo ir meilės, kurią dalini su visais aplinkui. Tegul kiekvienas naujas dienos šviesos kibirkštis atneša tau beribę laimę ir išsipildymo stebuklą! Esu dėkingas(-a) už tai, kad esi mano gyvenimo šviesa ir vadovas nuo pat pirmųjų mano dienų. Šiandien švenčiame Tave – nuostabų žmogų ir nuoširdžią krikšto mamą. Su gimtadieniu!

 • Gimtadienio Sveikinimai Krikšto Mamai

 • Brangioji krikšto mama,

  Šiandien Tavo šventės diena, tad nuoširdžiausi sveikinimai Tau skrieja! Tegul šis gimtadienis tau neša džiaugsmo, šypsenų ir meilės alsavimą. Būk visuomet laiminga, mylima ir suprasta, o gyvenimo kelias telydi Tave saugiai ir džiugiai.

  Su gimtadieniu! Tavo krikšto vaikas.

 • Gimtadienio Sveikinimai Krikšto Mamai

 • Brangioji Krikšto mama,

  Šią ypatingą dieną noriu palinkėti tau begalinės laimės, sveikatos ir meilės. Te tavo gyvenimas būna pripildytas šilčiausių šypsenų ir neišsenkančios energijos. Ačiū, kad esi ir už tą nuoširdumą, kurį dovanoji kiekvieną dieną.

  Su gimtadieniu! Tegul ši diena būna taip pat ypatinga, kaip tu mums esi.

  Meilės ir šviesos,
  [Tavo vardas]

 • Gimtadienio Sveikinimai Krikšto Mamai

 • Brangioji krikšto mama,

  Tave šią šventę noriu apkabinti ir per tūkstantį žodžių paleisti, bet geriausiai džiaugsmą reikš tyli širdies plaka. Tegul tavoji gimtadienio diena būna lyg šilta saulės spinduliuotė, kur neša viltį ir meilę. Sveikinu tave ir linkiu, kad kiekviena akimirka atneštų tau laimę ir kad tavo gyvenimo kelias visuomet būtų pilnas šypsenų ir švelnių žodžių, kaip tu mums – šviesos šaltinis savo gerumu ir širdies šiluma.

  Su

 • Gimtadienio Sveikinimai Krikšto Mamai

 • Brangioji krikšto mama,

  Šiandien šviesos ir džiaugsmo kupina diena, nes prieš metus pasaulis tapo turtingesnis!
  Tegu kiekviena akimirka neša Tau šypsenas ir laimės žaras,
  O gyvenimo kelias tebūnie klodotas meilės ir vyksmo akmenimis.

  Su gimtadieniu!

 • Gimtadienio Sveikinimai Krikšto Mamai

 • Brangioji krikšto mama,
  Tavo širdies šiluma suteikia pasauliui šviesos. Gimtadienio proga linkiu tau neišsenkančios energijos ir džiaugsmo. Tegul kiekviena diena tau suteikia naujų spalvingų akimirkų, o laimė visuomet randa kelią į tavo namus. Su meile ir didžiulėmis padėkomis už rūpestį ir šilumą.
  Su gimtadieniu!
 • Gimtadienio Sveikinimai Krikšto Mamai

 • Brangioji Krikšto mama,

  Savo šviesioje širdyje nešioji meilę ir gerumą, todėl tavo gimtadienis – kaip šventė mums visiems. Sveikinu šią nuostabią dieną ir linkiu, kad gyvenime būtum taip mylima ir laiminga, kaip myli ir darai laimingus kitus.

  Su meile ir pagarba,
  [Tavo Vardas]

 • Gimtadienio Sveikinimai Krikšto Mamai

 • Miela krikšto mama,

  Šiandien švieski kaip žvaigždė, nes tai Tavo diena! Linkiu, kad kiekviena minutė nešiotų džiaugsmą ir kad visi Tavo svajonių takai būtų nusėti gėlėmis. Gimtadienis – tai pradžia naujai nuostabiai kelionei, tad tegul ji būna įsimintina. Aščiau Tau sveikatos, meilės ir neišsenkančios energijos!
  Fizinio kontaktinio ir dvasios stiprybės!

  Su meile ir didžiausiomis palinkėjimais,
  [Tavo vardas]

 • Gimtadienio Sveikinimai Krikšto Mamai

 • Brangioji Krikšto mama,

  Savo gimtadienio proga noriu palinkėti Jums visų dangaus spalvų gyvenime, šypsenų kiekvieną rytą ir meilės, kuri pripildo širdį šiluma. Esate kaip angelas mūsų šeimai, todėl tegul ši diena Jums atneša tiek pat džiaugsmo ir šviesos, kiek Jūs suteikiate mums.

  Su gimtadieniu!

 • Gimtadienio Sveikinimai Krikšto Mamai

 • Brangioji krikšto mama,

  Šiandien Tavo šventės diena, ir noriu palinkėti, kad kiekviena akimirka būtų pilna šypsenų, o širdis – meilės ir šilumos. Tegul Tavo gyvenimas spindi ryškiau nei gimtadienio žvakutės, o laimė lydi kiekviename kelyje. Sveikinu su gimtadieniu!

 • Brangioji krikšto mama, Tavo gimtadienio proga siunčiu šiltus apkabinimus ir linkėjimus pilnus meilės bei džiaugsmo. Tegul ši šviesi diena Tave supa šypsenomis ir maloniais siurprizais. Ačiū, kad esi, ir už visą dovanotą šilumą! Su meile ir pagarbą, [Tavo vardas].
 • Brangioji krikšto mamytė, šią ypatingą dieną noriu palinkėti tau begalinio džiaugsmo, stiprios sveikatos ir visų norų išsipildymo. Tegu šviesa, kuria mus dovanoji, sugrįžta atgal šimteriopai! Su gimtadieniu!
 • Mieloji krikšto mama,

  Šią ypatingą dieną noriu palinkėti tau širdies šilumos ir begalinio džiaugsmo. Tavo meilė ir rūpestis šviečia kaip ryškiausia žvaigždė, tad tegul ši diena Tau atneša tiek pat šviesos, kiek Tu suteiki kitiems. Su gimtadieniu!

 • Brangioji krikšto mama, tavo gimtadieniui noriu palinkėti šviesių ir šiltų dienų. Tegu kiekviena akimirka būna pripildyta džiaugsmo ir artimų žmonių meilės. Laimei netrūkstant, o svajonės visuomet išsipildykiančios! Sveikinu!
 • Brangioji krikšto mamytė,

  Tavo širdies šiluma ir meilė glosto kaip saulės spindulys. Gimtadienio proga noriu palinkėti tau plušančios sveikatos, neišsenkančios energijos ir kasdienių džiaugsmo akimirkų. Ačiū, kad esi ir už tai, kad moko esi meilės ir šviesos. Tegul šita ypatinga diena pripildyta šypsenų ir nuostabių staigmenų!

  Su meile ir geriausiais linkėjimais, [Tavo vardas]

 • Brangioji krikšto mama,

  Tavo širdingume atradome antros mamos šilumą. Gimtadienio proga linkime tau tyro džiaugsmo ir begalinės meilės. Tegul visos svajonės pildosi lengvai, o šypsena niekada nedingsta iš tavo veido.

  Šviesios šventės ir širdies nuoširdžiausio džiugesio!

  Su gimtadieniu!

 • Brangioji Krikšto Mama,

  Šiandien, Tavo gimtadienį, noriu Tau palinkėti begalinės laimės, šiltų šypsenų ir meilės kupinų dienų. Tegu kiekvienas Tavo žingsnis būna lengvas, o aplinkui skleidžiasi tik teigiami jausmai ir nuostabios akimirkos. Ačiū Tau už rūpestį, šilumą ir meilę.

  Su Gimtadieniu!

 • Brangioji krikšto mama,

  Tavo gimtadienis – šviesos ir šilumos šventė, kurią švenčiame visu širdimi. Tegul ši diena būna pilna nuoširdžių šypsenų, meilės, o ateinantys metai – kupini džiaugsmo ir gražių akimirkų. Ačiū, kad esi ir saugai mus savo didžiule širdimi. Sveikinu ir linkiu begalinės laimės!

 • Brangioji krikšto mama, Tavo gimtadienio proga noriu palinkėti begalinės laimės, tvirtos sveikatos ir kasdienybės, pilnos šviesių akimirkų! Tegul ši diena Tau suteikia tiek džiaugsmo, kiek Tu dovanoji aplinkiniams vien savo buvimu. Su meile ir didžiuliu dėkingumu, [Tavo vardas]. 🌸🎉
 • Brangioji krikšto mama,

  Šiandien Tavo šventė, tad noriu palinkėti tau begalinės laimės, sveikatos ir meilės. Tegul kiekviena diena Tau dovanotų šypseną ir būna tokia spalvinga kaip tavoji širdis. Ačiū, kad esi ir už viską, ką man padedi atrasti gyvenime. Su gimtadieniu!

  Myliu ir apkabinu,
  [Tavo vardas]

 • Brangioji krikšto mama,

  Tavo gimimo dieną noriu palinkėti tau tiek daug džiaugsmo, kiek žvaigždžių dangaus skliaute. Tegu šio ypatingo dienos šviesa uždega naujų svajonių kibirkštis. Dėkinga už visą meilę ir šilumą, kurią man skirstai. Su gimtadieniu!

 • Brangioji krikšto mama,

  Šiandien švęsime tavo gimtadienį kaip pažymėjimą visų tų šviesių akimirkų, kurias praturtini mūsų gyvenimą. Tegul ši diena pripildo tavo širdį džiaugsmu ir šiluma, o ateinantys metai atneša tau tiek meilės, kiek tu dovanoji kitiems. Su gimtadieniu!
  Būk laiminga!

  Mylinčiai,
  [Tavo vardas]

 • Brangioji Krikšto mama, Tavo gimtadienio proga linkiu tau niekada neblėstančių šypsenų, besitęsiančių gyvenimo džiaugsmų ir širdies pilnos meilės. Tegul kiekviena diena Tau dovanos šilumą ir ypatingus akimirkas, kaip ypatinga esi Tu mums visada. Sveikinimai ir didžiausi apkabinimai!
 • Brangioji krikšto mama, tavo gimtadienį sutikime su širdies šiluma ir gerumo spinduliais! Tegu ši diena pripildo tavo gyvenimą dar didesne meile, o ateinantys metai – neblėstantių laimės akimirkų kupina. Linkiu tau sveikatos, linksmybių ir visų gražiausių akimirkų, prisipildžiusių mylimų žmonių juoku ir glėbyje esančių svajonių išsipildymo. Su gimtadieniu!
 • Brangioji krikšto mama,
  Tavo gimtadienio proga noriu palinkėti šilčiausių akimirkų ir tyriausios laimės. Tegu kiekviena diena Tave žadina su šypsena ir neša į gyvenimo šventę pilną meilės, šviesos ir nuostabių staigmenų. Ačiū, kad esi ir už tai, kad visada mokai atrasti žodžius ir darbus, kurie palaiko bei šildo. Su gimtadieniu!
 • Miela krikšto mama,

  Tavo šventėje noriu palinkėti tau šypsenų kiekvieną dieną ir šilčiausių akimirkų širdyje. Tegul kiekvienas naujas tavo metai nuteikia tau džiaugsmo melodiją, o laimės žvaigždė visada šviečia tau virš galvos. Sveikinu gimtadienio proga!

  Su meile, [Tavo vardas]

 • Brangioji krikšto mama, Tavo gimtadienį aš švenčiu kaip šviesą, kuri šildo ir veda mus per gyvenimo kelią. Linkiu Tau neišsenkančios meilės, amžinos jaunystės sieloje ir džiaugsmo, kuris niekada nesibaigtų. Tegul kiekviena akimirka Tavo gyvenime būna lyg mažas stebuklas! Su gimtadieniu!
 • Brangioji krikšto mama,

  Šiandien Tavo diena – spinduliuok šviesa ir džiaugsmu! Gimtadienis telyja tau meilės, šilumos ir nuostabių akimirkų, kurias saugosim širdyse amžinai. Ačiū, kad esi! Su gimtadieniu!

 • Brangioji krikšto mama,

  Ši šviesi diena Tau dovanų tebūna pilna kaip jausmų puokštė! Tavo širdies gėlės teskleidžia meilę ir šilumą, o gyvenimo kelias tesibarstyk vilties žiedlapiais. Gimtadienio stebuklus telaimina aukščiausi danguje, o laimės kibirkštys tepadaro kasdienybę spalvingą ir išskirtinę. Sveikinu Tave šiandien ir linkiu aukso verčių akimirkų!

 • Brangioji Krikšto mama, šią ypatingą dieną noriu palinkėti Tau saulėtų akimirkų ir begalinės meilės. Tegu kiekviena Tavo diena būna lyg smulkiausias laimės gabalėlis, kurį Tu atneši į mano gyvenimą. Su gimtadieniu!