Gimtadienio Sveikinimai Nuo Kolektyvo – TOP 30

Gimtadienis – viena šviesiausių asmeninių švenčių, kuomet norisi ne tik pasidžiaugti prabėgusiais metais, bet ir pasidalinti džiaugsmu su artimiausiais žmonėmis. Darbas užima didelę mūsų gyvenimo dalį, tad kolektyvas dažnai tampa antrąja šeima, kuri šalia patiria mūsų svarbius gyvenimo momentus.

Kai prieina metas sveikinti kolegą su gimtadieniu, tikrai norisi, kad sveikinimas iš kolektyvo būtų ypatingas ir įsimintinas. Juk tai ne tik proga pademonstruoti draugiškus kolektyvo santykius, bet ir galimybė kiekvienam išreikšti nuoširdžius linkėjimus ir palinkėti ne tik sėkmės darbe, bet ir asmeniniame gyvenime.

Gimtadienio sveikinimai nuo kolektyvo gali būti įvairūs: nuo linksmų ir pokštų kupinų žodžių iki nuoširdžių ir šiltų palinkėjimų. Svarbiausia – kad jie atspindėtų kolektyvo dvasią ir nuoširdų dėmesį švenčiančiam. Turėtų būti jausti bendradarbių šilti jausmai, o kartu ir pagarba asmeniui, švenčiančiam savo asmeninę šventę.

Tad kaip parengti tokį sveikinimą, kuris paliktų įsimintiną įspūdį ir sukeltų gimtadienio vaikui nepamirštamų emocijų? Pavyzdžiui, galima palepinti kolegą individualiu, kūrybiškai parengtu atviruku, originalia daina ar net staigmenos akcija per pietų pertrauką. Taip pat, malonus gestas – personalizuotas dovanas, kurios atspindėtų kolegos asmenybę ir pomėgius. Be to, visuomet svarbu prisiminti, kad svarbiausia yra dėmesys ir nuoširdumas – jie suteiks sveikinimui tikrąją vertę.

Štai keletas minčių, kaip sveikinimo žodžių pradžiai galėtų skambėti:

„Mieli kolegos, šiandien mūsų kolektyvo širdis plaka vienu ritmu – sveikiname [Vardo įrašymas] su gimtadieniu! Leisk mums šią dieną padaryti tau ypatingą – su humoru, šiltais žodžiais ir kolektyvo sveikinimais, kurie yra tiek asmeniniai, kaip ir bendri.”

Arba paprastesnėje, bet nuoširdžioje formoje:

„Mieli [Vardo įrašymas], tavo gimtadienis mums – dar viena proga parodyti, kiek tu mums reiški. Tau linkime…”

Svarbiausia, kad sveikinimas su gimtadieniu nuo kolektyvo butų įvyniotas į nuoširdumo ir šilumos žodžius, padovanodamas švęsčiančiam ne tik malonią akimirką, bet ir prisiminimo vertą šventės jausmą.

  Gimtadienio Sveikinimai Nuo Kolektyvo

 • Sveikiname Tave gimtadienio proga! Linkime, kad darbo dienos būtų kupinos įkvėpimo, o kolektyvas – palaikymo ir bendradarbiavimo šaltinis. Tegul ši šventė atneša tau daugiau šypsenų, o ateinantys metai – visą laimės kraitį! Geros energijos ir puikių idėjų, mūsų puikus kolega!
 • Gimtadienio Sveikinimai Nuo Kolektyvo

 • Sveikiname Tave su gimtadieniu! Linkime kuo daugiau šypsenų, saulėtų dienų ir šiltų akimirkų darbe bei asmeniniame gyvenime. Tegul kiekvienas naujas tavo gyvenimo metai būna pilnas sėkmės, džiaugsmo ir puikių idėjų, kurios virsta puikiais darbais. Visada žinok, kad tavęs čia palaiko draugiškas kolektyvas! Sveikinimai nuo visų mūsų!
 • Gimtadienio Sveikinimai Nuo Kolektyvo

 • Brangus kolega,

  Šiandien Tavo šventė – gimtadienis,
  Todėl norim pasidžiaugti kartu su Tavim visu širdies gilumu.
  Linkime Tau laimės, sveikatos, kūrybos ir sėkmės kelyje,
  Kad kasdienybės rūpesčiai nei akimirkai nesustabdytų Tavo svajonių teikiamos vilties.

  Su gimtadieniu nuo viso kolektyvo!

 • Gimtadienio Sveikinimai Nuo Kolektyvo

 • Sveikinimas:

  Mielas kolega,

  Šiandien šviečia saulė tik Tau, nes švenčiame šventę, kuri viena – Tavo gimtadienis! Telaimina Tave dienos, pilnos sėkmės ir energijos, o kolektyvas tave palaiko kiekviename žingsnyje. Linkime Tau, kad profesiniai iššūkiai virstų pergalėmis, o darbo dienos – maloniais nuotykiais. Su gimtadieniu!

  Linki Tavo kolektyvas!

 • Gimtadienio Sveikinimai Nuo Kolektyvo

 • Sveikiname tave gimtadienio proga! Linkime tau neišsenkančios energijos, kūrybingumo darbuose ir visada geros nuotaikos. Tegul šis metai tave nustebins puikiais pasiekimais ir maloniais įvykiais. Mes didžiuojamės, kad esi mūsų komandoje. Iš širdies – Tavo kolektyvas!
 • Gimtadienio Sveikinimai Nuo Kolektyvo

 • Sveikiname Tave gimtadienio proga! Linkime tau stiprios sveikatos, darbų vėjų nugaroje ir kiekvienos dienos, pilnos šypsenų bei džiaugsmo akimirkų. Tegu darbas teikia pasitenkinimą, o kolektyvas visada būna kaip antra šeima. Iki kitų metų ir vėl su pasiekimais bei puikiais momentais! Su gimtadieniu! – Tavo kolegos.
 • Gimtadienio Sveikinimai Nuo Kolektyvo

 • Brangus kolega,

  Šiandien šviesa dar šiek tiek šviesesnė, nes tai Tavo gimimo diena! Visi mes, Tavo kolektyvas, norime linkėti Tau nesibaigiančios energijos, kilnių idėjų ir neišsenkančios sėkmės tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Tegul šis metai būna kupini nuostabių akimirkų ir teikia Tave vainikuojančias pergales!

  Su gimimo diena!

  Tavo kolektyvas.

 • Gimtadienio Sveikinimai Nuo Kolektyvo

 • Sveikiname Tave su gimtadieniu! Linkime Tavo dienos būti pilnos šypsenų, o darbe – puikių rezultatų ir malonių kolegų aplinkui. Tegul šis metai bus kupini įkvėpimo, o įgyvendinti svajones bus taip paprasta, kaip išgerti rytinę kavą kolektyvo draugijoje. Geros energijos ir nuostabių akimirkų!
 • Gimtadienio Sveikinimai Nuo Kolektyvo

 • Sveikiname tavęs, mielas jubiliate! Tegul šis gimtadienis atneša tau dar daugiau energijos, kūrybiškumo ir sėkmės darbuose. Mūsų kolektyvas siunčia šiltus linkėjimus – lai kiekviena akimirka būtų kaip šventė! Būk laimingas ir niekada nesustok siekti aukštumų!
 • Gimtadienio Sveikinimai Nuo Kolektyvo

 • Sveikiname Tave šia šventine diena! Želmenų žiedai ir saulės spinduliai Tebūnie Tavo kelrodis ateinančiais metais. Kolektyvas linki tau neišsenkančios energijos, tvirtybės siekiant tikslų ir visada gero nuotaiko! Būk laimingas ir mylimas! Gimtadienio proga – tik šviesiausi linkėjimai!
 • Sveikiname Tave gimtadienio proga! Tegul kiekviena nauja gyvenimo metai būna kaip šaltinis atnešantis laimės, sėkmės ir naujų idėjų. Linkime, kad kolektyvo draugystė tau suteiktų jėgų, o darbas teiktų džiaugsmo. Visuomet lik sveikas, energingas ir kupinas optimizmo! Nuoširdžiai, Tavo kolektyvas!
 • Sveikinimas:

  Brangus kolega,

  Šiandien tavo diena – diena kai daliname šypsenas ir palinkėjimus! Kolektyvas tau linki nesibaigiančios energijos, kūrybiškų idėjų ir tik gerų emocijų. Tegu kiekvienas tavo darbo projektas virsta sėkme, o asmeninis gyvenimas siaučia džiaugsmo fontanais!

  Sveikinimai ir geriausi linkėjimai,
  Tavo kolektyvas!

 • Sveikas (sveika) gimtadienio proga nuo viso širdies ir kolegų būrio! Linkime, kad darbo dienos būtų kupinos įkvėpimo, o poilsio metas – malonumo. Tegul šis metai tau suteikia tiek laimės ir sėkmės, kiek tu suteiki šypsenų mums kiekvieną dieną!
 • Sveikinam su švente,
  Tegul darbo dienos – nešulys,
  Gražios akimirkos kaip gėlės,
  Linki Tavo kolektyvas!
 • Sveikiname Tave šio šviesaus gimtadienio proga, mielas kolega! Tegul kiekviena akimirka pilna būna šypsenų ir gerų darbų vaisių. Linkime tau neišsenkančios energijos, kūrybiškumo ir visada puikios nuotaikos darbe bei asmeniniame gyvenime. Iš visos širdies – Tavo kolektyvas.
 • Sveikiname Tave su gimtadieniu! Linkime, kad kolektyvo draugystė visada būtų stipri, o darbo dienos – įdomios ir kupinos šypsenų. Tegul kiekvienas Tavo tikslas virs pasiekimu, o laimės akimirkos – gražiais prisiminimais!
 • Sveikiname Tave gimtadienio proga! Linkime tau, kad kasdienybė būtų kaip šventė, o šypsena niekad nedingtų iš veido. Tegu mūsų kolektyvas būna tavo atrama ir įkvepiančių idėjų šaltinis!

  Su pagarba,
  Tavo kolegos.

 • Sveikiname Tave šia švente –
  Tegul gimtadienis žarsto džiaugsmo kibirkšteles į Tavo darbus ir svajones.
  Kolektyvas siunčia šiltus linkėjimus:
  Sveikata tegul būna lyg nepažeidžiamas skydas,
  O laimė – kasdienis, patikimas draugas.
  Tegul šis metai Tau atneša sėkmę ir kūrybinį įkvėpimą,
  Ir kad kiekviena akimirka būtų kupina šypsenų bei puikių atradimų!
 • Sveikiname tave, mielas kolega, su šia šviesia diena! Linkime, kad šis gimtadienis atneštų tau šypsenų ir laimės bangą, o būsimi metai būtų pilni sėkmės ir puikių atradimų. Tebūna kiekviena diena taip spalvinga ir įsimintina, kaip ši šventė! Su gimtadieniu iš visų mūsų!
 • Brangus kolega,

  Šiandien tavo diena! Visas kolektyvas siunčia tau nuoširdžiausius gimtadienio sveikinimus. Tegul šis metai tau atneša sėkmę darbe, džiaugsmą kasdienybėje ir tik pačias šviesiausias akimirkas. Sveikatės, gerų idėjų ir stiprių laimėjimų kelyje link svajonių!

  Su gimtadieniu!

  Nuotaikingai,
  Tavo kolektyvas

 • Mieli kolega,

  Šiandien Tau sveikinimų puokštę neša visa mūsų komanda,
  Kurioje kiekvienas žiedelis – linkėjimas ir gera žinia.
  Būk laimingas, energingas ir visuomet pilnas darbo aistros,
  Su gimtadieniu Tave sveikina Tavo kolektyvo draugystės ratas!

  Linkime kūrybiškumo, iššūkių, kurie skatina augimą,
  Ir žinok, kad bet kada gali rėmės į mus – Tavo antrą šeimą.
  Džiaugiamės, kad esi su mumis, švęsk šią dieną istrižai!
  G

 • Sveikiname su gimtadieniu! Tegul ši diena būna pilna šypsenų ir gerų emocijų. Linkime Tau nesustabdomos energijos, kūrybingumo ir, žinoma, sėkmės visose veiklose. Mes džiaugiamės, turėdami Tave mūsų kolektyve. Iš širdies – Tavo kolegos.
 • Sveikiname Tave, nuoširdžiausiais linkėjimais apgaubtas! Tegul ši šventė atneša smagių akimirkų, o darbo dienos būna pilnos įdomių idėjų ir kolektyvo šilumos. Liek su mumis tokia pat spindinti ir žavi! Sveikinimai nuo visų mūsų – Tavo kolektyvo.
 • Sveikiname tave su gimimo diena! Linkime tau šypsenos, kuri neblėsta, idėjų, kurios žiba kaip žvaigždės, ir kolegų, kurie visada palaiko. Tegul ši diena būna pilna džiugios nuotaikos ir staigmenų darbe. Mes džiaugiamės, kad esi mūsų komandoje!
 • Sveikiname Tave šiandien su gimimo diena! Linkime kūrybos, džiugesio ir energijos kasdienybėje. Tegul mūsų kolektyvas visada būna priežastis šypsotis ir jaustis kaip namuose. Su gimtadieniu!
 • Mielas kolega,

  Šiandien visi mes norime Tau pasakyti – laimės, sėkmės ir šypsenų kupino gimtadienio. Tebūnie kiekviena akimirka įsimintina, o būsimi metai – kaip geriausias kolektyvinis projektas: įdomūs, kupini nuotykių ir puikių rezultatų! Sveikiname!

  Linki Tavo komanda!

 • Sveikiname Tave su šia šviesia proga, mielas kolega! Tegul darbo dienos būna produktyvios, o poilsis – atpalaiduojantis. Visi mes, Tavo draugai ir bendražygiai, linkime Tau neišsenkančios energijos, kūrybiškumo ir tik teigiamų emocijų. Su gimtadieniu!
 • Sveikiname švęsti dar vieną nuostabią metų sukaktį! Tegul šis gimtadienis Tau suteikia daug šypsenų, gerų emocijų ir įsimintinų akimirkų. Būkime drauge, kaip komanda, ir švęskime kiekvieną sėkmę. Linkime Tau energijos, kūrybiškumo ir tobulų minučių tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Nuo visos širdies – Tavo kolektyvas.
 • Sveikiname su gimtadieniu! Linkime visada pilnos puodelio kavos darbe ir kad kolektyvas būtų ne tik bendradarbiai, bet ir draugai. Tegu mūsų bendri projektai kyla aukštai kaip gimtadienio balionai, o laimės akimirkos sukuria nepamirštamas istorijas. Su švente!
 • Sveikiname su gimtadieniu! Tegul ši diena būna pilna šypsenų ir teigiamų emocijų, o darbo dienos teateina lengvai ir produktyviai. Linkime Tau sveikatos, laimės ir visų užsibrėžtų tikslų įgyvendinimo. Kolektyvo vardu.