Gimtadienio Sveikinimai Su Humoru – TOP 30

„Sveikinu tave gimtadienio proga! Na, ką, pasididino tavo gyvenimo skaičius ir, regis, šiek tiek sumažėjo likusių gimtadienių fondas. Bet nenusimink! Juk žinome, kad amžius – tai tik skaitmuo, o jaunatviškas širdies dūzgesys ir geismas gyventi – amžinas. Taip pat kaip ir noras kasmet švęsti gimtadienį su dar didesniu tortu!

Prisiminkime visus tuos kartus, kai mintyse atematavai sau papildomus metus ir bandei nuslėpti juos po platėjančiomis „patirties lankomis”. Šiandien minime tavo asmeninį kalendoriaus įvykį, kurio niekas negali atšaukti, net ir tu pats. Pagalvok – tai geriau nei būti nepamirštamumui pažadėtais gyvuliais Arcinoje!

Dabar, kai esi oficialiai dar vieneriais metais protingesnis (arba bent jau turėtum būti), atsimink, kad kiekvienas tavo juoko ir džiaugsmo simfonijos garsas atitolina raukšles, o kiekvienas gimtadienis – tai papildoma proga pradėti gyventi skaniai ir linksmai, nepriklausomai nuo to, kiek šviečių tuoj teks išpūsti.

Taigi, leisk man tau palinkėti, kad tavo diena būtų pripildyta juoko, kad dovanų būtų daugiau nei gali panešti, o tortas būtų toks didelis, kad kitą dieną tenka skambinti draugams pagalbai. Linkiu, kad šventės malonumai tęstųsi iki kitos metų akcijos gimtadienio prekybos centre ir kad naujasis tavo gyvenimo metai būtų toks linksmas, koks buvo užrašyta ant tavo gimtadienio atviruko!

Sveikinu ir nepamiršk: amžius – ne riba, ypač jei jauti save vadinamuoju ‘vyno principu’ – kuo senesnis, tuo geresnis! Su Gimtadieniu!“

  Gimtadienio Sveikinimai Su Humoru

 • Sveikinu tave su gimtadieniu! Tegul tavo gyvenimo vairas visada suka link šypsenų kelio, o laikas tampa tavo geriausiu draugu, padėdamas pamiršti, kiek tos šypsenos metų skaičiuje jau išsaugojo. Būk linksma, sveika ir minčių turtinga, o jei jau rūpestį kils – tegul jis būna mažiausias, kaip mano atžalų dantukai. Sveikinu!
 • Gimtadienio Sveikinimai Su Humoru

 • Sveikinu su gimtadieniu! Tegul tavo gyvenimo svečių knygoje šis naujas puslapis bus parašytas linksmybių rašalu ir priklijuotas šypsenėlėmis! Laikykis jaunas savo išdaigomis ir nepamiršk, kad kalendoriaus skaičiai – tik rekomendacija, o ne amžiaus riba! Linksmų švenčių!
 • Gimtadienio Sveikinimai Su Humoru

 • Sveikinu gimtadienio proga! Tegu tavo metai būna kaip geras vatnikas: šilti, patogūs ir kiekvienais metais vis didesni! Linksmų švenčių ir neišblėstančio jaunimo dvasios!
 • Gimtadienio Sveikinimai Su Humoru

 • Sveikinu tave gimtadienio proga! Tegul tavo diena būna tokia šviesi, kad net akinimo akinių prireiktų. O metai, kurie tavęs laukia, tebūnie lyg smagus atrakcionų parkas – stiprios sveikatos traukinys, laimės karuselė ir sėkmės ratas visada sukasi tavo naudai! Ir atmink, kad kiekvienas papildomas raukšlelė yra tiesiog dar vienas šypsniukas, įspaustas tavo gyvenimo knygoje. Sveikinimai ir linksmo šventimo!
 • Gimtadienio Sveikinimai Su Humoru

 • Sveikinu tavęs su gimimo diena! Tegul tavo amžius būna slaptas kaip receptas geriausiam cepelinų patiekalui, o energija ir geri pokštai niekada nesibaigtų – kaip eilėjimas prie populiariausios lauko kavinės vasarą. Linkiu, kad kiekvieną dieną rastum tiek daug priežasčių juoktis, kiek ir pametama sausainių po sofos pagalvėmis! Sveikatėlės ir būrys gerų draugų visada tebūnie šalia!
 • Gimtadienio Sveikinimai Su Humoru

 • Sveikinu su gimtadieniu! Tegul tavo metai būna kaip kokybiškas vynas – kiekvienais metais vis geresni, o galvos skausmas po švenčių – vis mažesnis!
 • Gimtadienio Sveikinimai Su Humoru

 • Sveikinu tave gimtadienio proga! Tegul tavo metai būna kaip sėkmingas dietos planas – nuolat mažėjantys, o gera nuotaika kaip svarstyklių rodyklė po švenčių – vis aukštyn! Linkiu tau daug juoko, šypsenų ir kad visos dienos būtų taip pripildytos džiaugsmo, kaip šiandien tavo namai svečių!
 • Gimtadienio Sveikinimai Su Humoru

 • Sveikinu Tave gimtadienio proga! Tegul Tavo metai būna kaip geri vaikiški batukai – patogūs, šilti ir visuomet per dideli, kad būtų kur augti. Ir prisimink, kad amžius – tai tik skaičius, kurį geriau pamiršti, ypač jei tau dar kartą yra 25! Linkiu nuotykių, juoko ir torto, kurio kalorijos šiandien neturi teisės egzistuoti. Sveikinu!
 • Gimtadienio Sveikinimai Su Humoru

 • Sveikinu su spalvingu gimtadieniu! Linkiu, kad šįmet visos tavo dienos būtų lyg mėgstučiausias tortas – švelnus, saldus ir kartais neįtikėtinai keistas. Tegul tau seka viskas kaip iš pirmo karto pataikytas žadintuvo snooze mygtukas, o tavo šypsenos netrukus konkuruoja su saulės spinduliais. Su Gimtadieniu! 🎉
 • Gimtadienio Sveikinimai Su Humoru

 • Sveikinu tave su gimtadieniu! Tegul tavo metai būna tokių pat linksmų ir nenuobodžių kaip mano bandymai šokti naująjį hitą. Tegul tavo juokas skamba garsiau nei mano dainavimo balsas duše. Būk visuomet jaunas – bent jau savo veiksmuose, nesakau apie kūną, nes su kiekvienu pyrago kąsniu tai vis sudėtingiau. Linkiu tau daug meilės, sėkmės ir visada pilno baterijų – tiek telefone, tiek gyvenime!
 • Sveikinu tave gimtadienio proga! Tavo amžius – tai tik skaitmuo, kuris pasako, kiek metų tau teko mokytis šokių judesių ant gyvenimo scenos. Tad šokim kartu link sveikatos, laimės ir linksmybių be galo. Būk visada žvalus ir šmaikštus, o metai tegu tau paaugina tik išmintį, o ne raukšlių skaičių!
 • Sveikinu tave gimtadienio proga! Tegu tavo metai būna kaip vynas – kuo senesni, tuo geresni. Tik nepamiršk, kad kalendorius nėra anti-senėjimo kremas. Linkiu daug juoko, nuotykių ir kad gyvenimas siūstų tau dovanas, o ne priminimus apie pridedamus metus! Sveikatos, laimės ir amžinos jaunystės… bent jau širdyje!
 • Sveikinu tave gimtadienio proga! Tegul tavo metai būna kaip geros interneto spartos – vis greičiau, niekada nestabdydami ir visada pasiekiantys aukščiausius rezultatus! O jei kartais ir užstrigsi, prisimink, kad yra daugybė „restart” mygtukų gyvenime. Su švente!
 • Sveikinu su gimtadieniu! Tegul metai prideda išminties, o ne tik pamirštų slaptažodžių sąrašą! Linkiu, kad tau visuomet šviestų saulė, net kai pasimeti ieškodamas telefono tylėjimo mygtuko. Geros sveikatos ir puikių nuotykių, į kuriuos gali eiti ir nepaklausus „Google Maps”!
 • Sveikinu tavęs su gimtadieniu! Tegu tavo metai būna kaip geros pica – pilni sultingų įvykių, aštraus nuotykių ir gaivių akimirkų. Ir nepamiršk, kad gyvenimo kąsnis kartais gali būti su ananasu, bet tai tik daro jį įdomesnį! Linkiu neišsenkančios energijos ir visada pilnos baterijos žūklėms gyvenimo upe. Sveikatės ir linksmybių!
 • Sveikinu tave šioje nuostabioje kelionėje aplink saulę! Tikėkimės, kad maršrutas nebus per daug vingiuotas ir padovanos daug linksmų įspūdžių. Tuštink šampano butelius ir nekreipk dėmesio į metus – juk amžius tik skaičius, o geri pokštai amžinai jauni! Laimingos naujos žemės apvalios sukakties! 🎉
 • Sveikinu tave gimtadienio proga! Tegul metai tave pamalonina kaip savaitgalis, kai planuose tik miegoti ir valgyti tortą – be pavojaus už savo linijas! Sėkmės, juoko ir daug šaunių nuotykių, kurie nepavirstų „rytojaus problemomis”. Linksmų šventės akimirkų!
 • Sveikinu Tave gimtadienio proga! Tegul tavo plaukai liktų ant galvos, o ne ant šepetėlio, o svarstyklės rodytų visada tą patį skaičių – bet kuriuo metu, net po šventinio torto! Žymiausi nuotykiai ir geriausi pokštai visada laukia tavęs priešakyje. Linksmų metų, šypsenų ir nepaliekančios jaunatviškos energijos!
 • Sveikinu tave gimtadienio proga! Tegul tavo gyvenimo tortas būna toks didelis, kad visus metus valgytum ir vis tiek liktų ką parsinešti darbui pirmadienį. Linkiu tau tiek daug šypsenų, kiek sugeneruoja netikėtai iš šaldytuvo iškritęs ledas paslydus ant jo! Sveikatos kaip žirnių, meilės kaip reklamose ir džiaugsmo kaip vaikui, atradusiam slapta palaikytą šokoladą. Su gimtadieniu!
 • Sveikinu tave gimtadienio proga! Tegul tavo amžius liks paslaptyje kaip ir torto kalorijos, o šypsena būna plačiau nei dovanų sąrašas! Linkiu, kad gyvenimo baterijos visada būtų įkrautos džiaugsmo energija ir kad galetum bet kurią dieną ištraukti iš kepurės daugiau magiškų akimirkų nei triukų! Sveikatau!
 • Sveikinu tau, gimtadienio proga!
  Linkiu, kad šypsenų būtų daugiau nei metų gyvenime tu jau turi, o juoko bangos plaktų aukščiau nei šventės torto kremas. Kad sveikata būtų tvirta kaip senas medis, o laimė – klampi kaip guminukai batai. Ir atsimink, amžius – tai tik skaičius, o jaunystė – tai meilės prieskonis mūsų gyvenimo patiekale. Skanaus! 🎉
 • Sveikinu Tave gimtadienio proga! Linkiu, kad Tavo gyvenimas būtų kaip geriausias wi-fi signalas – visada stiprus ir visur pasiekiamas. O jei staiga ims trūkti džiaugsmo megabaitų, tik prisimink šią dieną – čia turėtum nesuskaičiuojamai daug smagių prisiminimų! Su gimtadieniu!
 • Sveikinu tavęs su gimtadieniu! Linkiu tau metų kaip ąžuolo, sveikatos kaip arklio ir džiaugsmo kaip vaikui sode rasti didžiausią kriaušę. Tesieki savo svajones lengvai kaip žemę pasiekia obuolio kritimas nuo medžio. Ir nepamiršk – su kiekvienu gimtadieniu ne sensti, o įgyti daugiau patirties įrodinėjant, kad tortas yra geriausias pusryčių pasirinkimas!
 • Sveikinu tave su gimtadieniu! Tegul tavo gyvenimo baterijos įkraunamos greičiau nei tavo telefonas, o gyvenimo „updates” neša tik malonius „bug” fixus ir naujus „features”! Su gimimo diena!
 • Sveikinu tave gimtadienio proga! Tegul tavo metai būna kaip geras vynas – kuo senesni, tuo geriau. Tik nepamiršk, kad su amžiumi kaupiasi ir atnaujinimai, tad leisk sau šiandien atsinaujinti su didele porcija linksmybių ir šypsenų! Laimingas gyvenimo programos atnaujinimas!
 • Sveikinu tave gimtadienio proga! Tegu tavo diena būna lygiai tokia pat šviesi ir spalvinga, kaip ir tavo senstanti galvos plaukuotė! Linkiu, kad džiaugsmo akimirkos ne tik padidintų tavo šypsenų skaičių, bet ir sumažintų raukšlių gylį! Gero humoro ir dar daug tortų – nes skaičius ant torto yra tik priminimas, kiek kartų tau pavyko apgauti jaunystę!
 • Sveikinu su gimimo diena! Tegu tavo metai būna lyg smagūs internetiniai katinų video – kupini juoko, netikėtų staigmenų ir niekada nesibaigiančio žavesio. O sveikata tebūna stipri kaip wifi signalas piko metu! Linksmų šventės akimirkų!
 • Sveikinu tave su gimtadieniu! Tegul ši diena būna taip linksma, kad net kaimynai užsimanys pakviesti save į tavo šventę. Ir prisimink, gyvenime svarbu ne skaičius ant torto, o tai, kiek kartų švęsdamas sugebėsi išpūsti visas žvakutes vienu įkvėpimu! Linksmų metų!
 • Sveikinu Tave su gimtadieniu! Tegu Tavo gražiausi planai išsipildo lengviau nei krepšinio kamuolys atsiduria krepše! O amžius? Tai tik skaičius, kuris kartais kaip gerai paslėptas Wi-Fi slaptažodis – niekam nereikšmingas, išskyrus tą, kuriam nori pasigyventi! Linksmų švenčių!
 • Sveikinu tave su gimtadieniu! Tavo amžius – tai tik skaičius, bet svarbiausia, kad šis skaičius tampa vis didesnis. Tebūnie jis toks didelis ir spalvingas kaip tavo gimtadienio tortas! Ir nepamiršk, kad kiekvienas papildomas torto gabalas suteikia papildomą išminties gramą – tai bent jau taip pasakytume, jei norėtume jaustis geriau valgydami desertą. Sveikinimai ir linkėjimai didžiulių tortų gyvenime!