Juokingi Gimtadienio Sveikinimai Broliui – TOP 30

Sveikinti broliuką gimtadienio proga – tai ypatingas įvykis, kuris reikalauja ne tik meilės ir šilumos, bet ir gerai nukreiptos humoro jauseno. Kiekvienas pasisveikinimas išties gali būti neeilinis ir paminti šypseną ant veido, todėl kodėl gi nesukurti linksmo, net šiek tiek juokelio turinčio sveikinimo tekstuko? Netradiciniai ir juokingi sveikinimai suteikia šventei dar daugiau gyvumo ir palieka nepakartojamų prisiminimų.

Neretai susimąstome, kaip originaliai pasveikinti broliuką ir vien kartu neįsivelti į nuobodžius šablonus. Tai galimybė parodyti savo kūrybiškumą ir tuo pačiu paraginti broliuką netyčia net susiraukti nuo juoko. Ar tai bus linksmas anekdotas, skaitmuo, asmeninės gyvenimo išdaigos, ar net keista, tačiau miela pramanė, juokingi sveikinimai visada sugeba pridėti spalvų ir linksmybių prie šventinio torto.

Tad nepamirškime, kad net ir didžiausia gimtadienio dovanų krūva nebus tokia vertinga, kaip gerai parinktas žodis, priversiantis šventės herojų garsiai juoktis. Gimtadienio sveikinimo žodžiai turi tą stebuklingą galią – priversti jaustis mylimu, svarbiu ir nepaprastai humoristišku.

Toliau pateiksiu keletą juokingų sveikinimo pavyzdžių, skirtų broliui, kurie gali įkvėpti šventės proga padaryti dieną dar linksmesne!

  Juokingi Gimtadienio Sveikinimai Broliui

 • Sveikinu broliuk! Tegul tavo gyvenimas būna kaip geras video žaidimas: pilnas nuotykių, aukščiausių lygių pasiekimų ir neišsenkančių gyvybės taškų. Tiesa, nepamiršk save išgelbėti pasiektam taškam, nes metai bėga! Linksmo gimtadienio, žaidimų herojau!
 • Juokingi Gimtadienio Sveikinimai Broliui

 • Sveikinu tave, broli, su gimtadieniu! Tegu tavo diena būna pilna juoko, o galva – protingų minčių (kaip kad mano). Nesijaudink dėl amžiaus, prisimenk – tu vis dar jaunesnis nei kitais metais! Tad švęsk šį dieną kaip paskutinį… kol ateis kitas gimtadienis! Su meile ir šypsena!
 • Juokingi Gimtadienio Sveikinimai Broliui

 • Sveikinu tave, brolau, su gimtadieniu!
  Tegul šis metai tau atneša daug juoko,
  Sėkmė tail seksis lyg žaidime „Šaškų“,
  O laimės kilimas būtų greitas kaip roko.
  Linkiu tau lemties lėkščiau nei YouTube krovimo juosta,
  Ir kad meilės reikalai būtų saldūs lyg mamos pyragai.
  Bet nepamiršk, kad net ir priaugus metų,
  Tu vis dar man esi tas pats vaikis, kuris dalinsis žaislais!
  Sveikinu ir linkiu šypsotis kasdien –
  Gal net su penimis skolinti, gerai gy
 • Juokingi Gimtadienio Sveikinimai Broliui

 • Hei, broliuk! Tavo gimtadienis vėl čia, ir tai reiškia tik vieną – galime legaliai pakaltinti tortą kalorijomis bei juokais! Sveikinu tave su švente, linkiu tau gyvenime daugiau smagių nuotykių nei mano nutrūktų batauose. Tegul tavo dienos būna tokios linksamos, kaip mūsų vaikystės išdaigos, ir visada atsimink: tu esi kaip geras vynas, su metais tik stipresnis ir geresnis, bet atsargiai, ne pavirsti actu! Su gimtadieniu!
 • Juokingi Gimtadienio Sveikinimai Broliui

 • Hei brolau, sveikinu tave su gimtadieniu! Tegul ši diena bus taip linksmas, kaip mūsų vaikystės išdaigos, ir tegul tau sekasi viską surasti greičiau nei aš slapukus, kai esi alkanas. Tavo amžius dabar – tai tiesiog skaičius, bet tavo pokštai vis dar lyg pirmos klasės matematikos uždaviniai – suprantami kiekvienam ir visada sukeliantys juoką! Švęsk taip, lyg rytoj būtų kartojimas dėl matematikos kontrolinio! Sveikinimai! 🎉🎈
 • Juokingi Gimtadienio Sveikinimai Broliui

 • Sveikinu, brolau, su gimtadieniu! Tegul tavo amžius liks slapta valstybės paslaptimi, o veido raukšlės skaičiuoja tik išgyventas juoko akimirkas. Tavo kišenėse visada rastųsi vieta dar vienai nenuspėtamai nuotykių monetai, o širdyje – amžina vieta vaikiškam išdaigumui. Žinok, kad esi geriausias brolio modelis, net jei kartais tavęs galima palikti neprisijungusį kaip seną žaidimų konsolę! Linksmo tau šventimo!
 • Juokingi Gimtadienio Sveikinimai Broliui

 • Sveikinu tave, brolau, su gimtadieniu! Tegul tavo kišenės visada būna pilnos, kaip ir baterija tavo telefone prieš Instagramo pertraukėlę. Linkiu, kad tavo gyvenimas būtų kaip geriausias kompiuterinis žaidimas – kupinas įdomių nuotykių, lengvai įveikiamų iššūkių ir su kiekuomis paslėptų Easter eggu. Taip pat, kad nepritrūktum nei juoko „ammo”, nei sveikatos „shieldų”. Švęsk ir atsimink: kalorijos gimtadienio torte neskaitosi, todėl galim mėg
 • Juokingi Gimtadienio Sveikinimai Broliui

 • Hei, broliuk! Sveikinu tave su gimtadieniu! Tegul tavo diena būna tokia linksmas kaip mūsų vaikystės išdaigos, o dovanos – kaip mūsų slapta prirakinėti užkandžiai. Būk visada jaunas dvasia, ir nepamiršk, kad amžius – tai tik skaičius mūsų slapto suaugusiųjų klube. Su meile ir krūva juoko, [tavo vardas].
 • Juokingi Gimtadienio Sveikinimai Broliui

 • Ei, bro, šiandien tavo gimtadienis! Laikyk tortą arti ir draugus dar arčiau, bet saugokis, kad blaivus nefotografuotum – kaip žinia, juokingiausios nuotraukos visada giminėms geriausios! Sveikinu su dar vienais metais avantiūrų kuprinyėje ir linkiu, kad džiaugsmai tave vežtų per gyvenimą kaip traktorius per upę – lėtai, bet užtikrintai. Geros šventės! 🎉🎂🎈
 • Juokingi Gimtadienio Sveikinimai Broliui

 • Sveikinu tave, brolau, su gimtadieniu!
  Tegul šis metai tau nebus kaip sala vienatvės,
  O kaip nesibaigiantis vakarėlis su draugais meilės.
  Bet žinok, net jei tau sulaukus šimto metų
  Plaukai taps balti kaip kaimyno žirgo,
  Vis tiek stilingai juos susiesi į uodegą,
  Ir atrodysi kaip roko žvaigždė – tikros šventės karalius!
  Linkiu, kad gyvenimas būtų linksmybių pilnas
  Ir kad visada rastum būdų, kaip išsisukti iš nepatogumų labirinto.
  Taip
 • Sveikinu tave, broliuk, su gimtadieniu!
  Tegul tau ta diena būna kaip kinas naujas –
  Pilnas juoko, intrigu, ir dar sočiai maisto.
  Tau linkiu, kad būtum kaip superherojus –
  Viską išmanantis, visur spėjantis ir
  Piniginėje niekad ne švilpaujantis vėjas.
  Bet jei ir pūtų, nenusimink –
  Šiandien turim tortą, tad bent jau ši vakarienė už dyką!
 • Sveikinu tave, broliuk, su gimimo diena! Tegul ši diena būna kaip mūsų vaikystės žaidimai: linksmi, netikėti ir pilni staigmenų! Tik šįkart, vietoj žaislinių mašinėlių, tegu tau gyvenimas padovanoja realius malonumus! O jei jau esi užsimezgęs ant plaukų kirpimo, prisimink – tai ne plaukai sensta, o mes su tavim, tik brandžiau atrodome! Su burtų diena, brolis!
 • Sveikinu, broli! Tegul tavo gimtadienis būna linksmas kaip dinozaurų futbolo turnyras! Prisimink, kad amžius – tai tik skaičius, kuris kartais kaip senas telefonas – sunku paspausti, bet vis tiek veikia. Tegul šiandien tau sekasi rasti visus slapčiausius torto kampus ir nepamiršk pasidžiaugti dovanomis, net jei jau septintus metus iš eilės gausi kojines. Su gimtadieniu!
 • Sveikinu tave, mano broli,
  Tau tiek metų, kad jei būtum alus,
  Tu būtum jau seniai brandus kaip vynas!
  Linkiu, kad gyvenimas tau teiktų tiek džiaugsmo,
  Kiek tu pridarei triukšmo, būdamas mažas niaunas.
  Su gimtadieniu! Tegul kiekviena diena tavo veide piešia naują šypseną,
  O metai tik prideda prieskonio tau, kaip geras padažas prie kepsnio! 🎉🥳
 • Sveikinu tave, mano brolau, su gimtadieniu! Tegul tavo gyvenime būna daugiau nuotykių nei mūsų vaikystės žaidimuose, o sveikata būna kaip retro konsolių – nepavojingai nesugedanti. Pralinksmink šią dieną kaip tikri herojai – su tortu veide ir juoku iki ašarų. Su gimimo diena!
 • Sveikinu tave, broli, su tavo gimtadieniu! Tegul tau tos pačios išdaigos, kurias kartu kūrėme vaikystėje, lydi ir suaugusįjį gyvenimą. Visada būk toks energingas ir linksmas, kad net šalčiausi ledai prisiverstų nutirpti. O dėl metų – nesijaudink, tai tik skaičius, kuris rodo, kiek kartų esi aplenkęs jaunystę. Linkiu tau daug juoko, naujų nuotykių ir gimtadienio torto, kuris būtų didesnis už tavąjį ego! Plačios šypsenos ir s
 • Ei, broli, gimtadienio proga noriu tau palinkėti, kad tau, kaip superknygnešiui, visada pakaktų jėgų neštis visus gyvenimo siurprizus ir nunešti juos kaip lengvus romanus, o sunkumus – kaip nemėgstamus vadovėlius tiesiai į biblioteką „Praeities dulkes”. Kad tavo gyvenimo vairas būtų lankstesnis už Tetris žaidimo gabalėlį, o sveikata – tvirtesnė už Nokia telefoną. Sveikinu ir linkiu, kad gyvenimas tave visada kiek pamalonintų ir tuo pačiu – šiek tiek pakištų,
 • Sveikinu tave, brolau, su gimtadieniu! Tegul tau šiandien viskas pasiseka – net tie mostai per „Call of Duty“. Tavo diena tebūnie tokia linksmas ir nenumaldomai geras, kaip tavo pokštai prie šeimos pietų stalo. O dovanų rinkinyje rasi amžinos kantrybės eliksyrą – juk reiks, auginant pas mane skolas! Su gimtadieniu! 🎉🎂
 • Sveikinu tave, broli! Tegul tavo gimtadienis būna kaip naujausias kompiuterinis žaidimas: kupinas nuotykių, linksmybių ir, žinoma, įdomių siurprizų! O jei rasi bug’ą savo gimtadienio šventėje, tikiuosi, tai bus tik dar vienas pokštis, priversiantis mus abu garsiai juoktis! Būk šaunus ir nepamiršk, kad laimės level’į čia tik tu gali padidinti! Sveikinimai iš tavo visada nugalėto sesės ar brolio (priklauso nuo to, kas rašo sveikinimą).
 • Sveikinu tave, brolau, su šaunia diena – tavo gimtadieniu! Tegul tau šiandien bus daugiau juoko, nei mano mokyklinių pažymių vidurkis, ir tegul tavo pasiekimai šiais metais viršija mūsų tėvų lūkesčius, panašiai kaip mano skolos viršija mano banko sąskaitos likutį. Linkiu, kad tavo gyvenime viskas būtų taip lengva ir malonu, kaip sofos prisėdimas po darbų. Sveikinimai, brolis!
 • Ei, broliuk, šiandien tavo diena, kai galima atvirai pasakyti – tu sensti stilingai! Tad neleisk sau grimzti į raukšlių liūną, nes visai kaip geras vynas – metų senumo tik dera tau! Gimtadienio proga linkiu tau daug juoko, gerų draugų ir mažiau strėlių laikrodžio ciferblate. Švęsk kaip tikras roko žvaigždė, tik atsimink, kad kitą rytą gali reikėti arbatos su citrina ir medumi. Sveikinu!
 • Sveikinu tave, brolau, su gimtadieniu! Tegul tavo plaukai auga tik ant galvos, o ne iš nosies, o kiekvienas tavo gimtadienis tave priartina prie amžinybės dvasios, bet tikrai ne prie pensijos! Užsisakyk pica su pienu ir švęsk taip, kad net kaimynai pagalvotų, kad šiandien pas juos Kalėdos. Su gimimo diena!
 • Sveikinu tave, broli, su gimtadieniu!
  Tegul ši diena bus kaip mūsų vaikystės žaidimai: linksma, netikėta ir pilna staigmenų (tik šį kartą be mėlyninių ir prapjautų kelių).
  Linkiu, kad metai bėgtų lėčiau nei tu, kai vogeidavai paskutinį sausainį iš virtuvės. Taip pat tikiuosi, kad dovanos bus gerokai geresnės už mano „nuostabų” rankų darbą prieš dešimt metų.
  Suk gyvenimo įdomiausią puslapį ir
 • Ei, brolau, nors ir plaukai šiek tiek retėja, o išdaigos neblėsta, gimtadienio proga tau linkiu atrasti jaunystės eliksyrą! Bet jeigu nerandi, nesijaudink, senatvėje vis tiek būsim linksmiausi du senoliai parke! Sveikinu su dar vienu nuotykių metu ir tegul kiekviena diena būna nepamirštama kaip mūsų vaikystės išdaigos!
 • Sveikinu tave, mano brangus brolau, su gimtadieniu! Tegul tavo dienos būna tokios linksmos kaip mūsų vaikystės išdaigos, o sveikata stipri kaip mūsų amžinas brolių susižavėjimas sportu. Ir nepamiršk – su kiekvienu metais esi vieneri metai arčiau to, kad taptum tokiu išmintingu kaip aš! Linkiu, kad gyvenime rastum daugiau juoko akimirkų ir visada turėtum ką papasakoti ties šeimos vakarienės stalu. Su gimimo diena, broliuk!
 • Sveikinu tave, broli, šiandien tavo gimtadienis,
  Tavo juokai visad kaip cirkas – tik be bilietais.
  Tau linkiu visko, kas linksma, kas neįkainojama:
  Saldžių tortų, staigių pokštų ir pramogų iki aušros rytojama!
  Kad gyvenimas taptų linksmesnis, o metai tik skaitliukas,
  Nes svarbiausia – šypsena veide, net jei plaukus dengia balti sniegeliukai.
  Su Gimtadieniu, broli!
 • Sveikinu tave, mielas brolau, su gimtadieniu! Tegul visi tavo metai būna kaip geriausias draugas – juokingi, ištikimi ir visuomet pasiruošę pralinksminti! O jei raukšlelės ir atsiranda, tebūnie jos nuo gero juoko, o ne nuo bėdų mąstymo. Taigi, šypsokis dažniau, kad raukšlelės žinotų, kuriose vietose susiformuoti. Sveikinu!
 • Sveikinu tave, brolau, su tavo asmeninių Naujųjų Metų pradžia! Žinau, kad tau patinka, kai diena prasideda šypsenomis, tad atsimink – tu ne sensti, tu tampi klasikinis! Tegu tavo gyvenimo baterijos visada būna pilnai įkrautos, o humoras nepraranda ryškumo net tamsiausiame draugų pokšte. Linkiu tau daug nuotykių be „low battery” įspėjimų ir kad kiekviena tavo metai būtų kaip geras filmas: su įtraukiančiu siužetu, linksmomis scenomis ir laiminga p
 • Sveikinu, broli! Tavo gimtadienis, kaip ir tu priešais šaldytuvą – atrodo, įvyksta kasdien! Linkiu, kad tau gyvenime sekėsi taip pat gerai, kaip seniai mokykloje sekėsi dėstytoją įtikinti, kad šuo suėdė namų darbus. Tegul tavo metai būna pilni juoko ir linksmų nuotykių, o sėkmė stovi eilėje pas tave, kaip žmonės prie kebabinės po išlaidingos nakties mieste. Su Gimtadieniu!
 • Sveikinu tave, mano mielas brolau,
  Su gimtadieniu, nors dažnai tu – kiaulė.
  Bet šiandien tavo šventė, tai nepabaksnoju,
  Dovanų nevežu – savo juokais tave pradžiuginsiu!

  Pas senelę eik, dorto pačiumpsi,
  O vakare – būsi mūsų vakarėlio žvaigždė.
  Tau metai pridėjo, bet sarmos neatsėmė,
  Ir vis dar esi tas, kuris širdis mums šildo.

  Linkiu tau, broliuk, juoko, kad niekad nesibaigtų,
  Ir sėkmės, kuri po kojomis vis riedėtų.
  N