Juokingi Gimtadienio Sveikinimai Vyrams – TOP 30

Gimtadienis – tai ypatinga metų diena, kai galime ne tik pasveikinti vieni kitus, bet ir suteikti šypseną dovanų. Ypač kai švenčia vyras – draugas, kolega, brolis ar tėtis – linkėjimai gali būti kartu rimti ir juokingi. Juk gera juokauti ir šiek tiek patraukti už ausų, žinoma, draugiškai ir su humoro pojūčiu. Todėl rašydamas sveikinimus vyrams gimtadienio proga, nebijok pridėti žiupsnelio šmaikštumo.

Juokingi gimtadienio sveikinimai vyrams yra puikus būdas parodyti, kad vertini jubiliato asmenybę, o kartu ir palengvinti senėjimo naštą. Be to, juokas – tai universalus kalbos kodas, kuris padeda sukurti atpalaiduotą atmosferą ir skatina bendravimą.

„Sveikinu tave su gimtadieniu! Tavo iki šiol nuveikti darbai rodo, kad esi lygiai toks pat jaunas kaip senatvėje norėsi atrodyti teigdamas, jog esi, ir tiek pat išmintingas, kiek dabar bandai atrodyti prieš savo draugus.“ – toks sveikinimas gali būti tiek komplimentas, tiek švelnus patyčiukas.

Arba kitaip: „Apsidairyk aplink, viskas, ką matai – tuo jau galėjai mėgautis ketvirčio amžiaus! O dabar… Sveikiname įžengus į ‘Naujų akinių ir pamirštų vardų’ epochą!“ Tai humoro prieskoniu pagardintas priminimas, kad laikas bėga, bet gyvenime svarbiausia išlaikyti šypseną.

Kurdami juokingus gimtadienio sveikinimus vyrams svarbu išsaugoti gerą skonį ir neperžengti ribų, nes niekada nežinai, kaip žmogus priims šmaikščią toną. Tačiau tinkamai pateikta šypsena gali būti vienas geriausių dovanų.

  Juokingi Gimtadienio Sveikinimai Vyrams

 • Sveikinu tave, žmogau su barzda (arba be – nesiskiriam!), tavo gimtadienio proga noriu palinkėti, kad kiekvienas naujas tavo gyvenimo metai būtų kaip gera alaus rūšis – tik geresnis už ankstesnį! Taigi, atsidaryk šventinį butelį gyvenimo malonumų ir išgerk iki dugno, bet nepamiršk kitą dieną kasdienybės piliulės vartoti. Linksmų švenčių!
 • Juokingi Gimtadienio Sveikinimai Vyrams

 • Ei, šaunuoli, su gimtadieniu!
  Šiandien tau leista
  Viską valgyti ir gerti
  Be priekaištų ir be dietų.

  Pasikviesk draugus aršiausius,
  Užgesink svečių kalbas karščiausias,
  Šiandien tu – dienos herojus,
  Gyvenk taip, lyg neturėtum rytojus!

  Tegul metai nepridaro bėdos,
  O dovanos bus smagios, kaip komedijos epizodas.
  Ir nepamiršk vieno dalyko – gyvenimas yra linksmybių pilnas,
  Tad švenk juokdamasis, nes juokas – geriausias gimtadienio malonas!

 • Juokingi Gimtadienio Sveikinimai Vyrams

 • Sveikinu tave su gimtadieniu! Prisimink, kad amžius – tai tik skaičius, o kalorijos torte – tik bijūnai, kurie neskaičiuoja. Tegul ši diena būna pilna juoko, o metų skaičius netampa našta, o tik geresnio vyno ženklu! Linksminkis ir nepamiršk, kad kuo vyresnis vyndaras, tuo skanesnis vynas!
 • Juokingi Gimtadienio Sveikinimai Vyrams

 • Sveikinu tave su gimtadieniu, gabalus vyre! Linkiu, kad tavo energijos lygis būtų aukštesnis nei tavo ‘dar reikia susitvarkyti’ sąrašas, o sėkmės procentai didesni už tavo mėgstamo komandos pergalės statistiką. Tegul kiekvieną dieną randi po kišenėje užmirštą šimtuką, o veidrodyje – vis mažiau plaukų, kurias reikėtų ‘perkelti’ iš šonų į viršų. Sveikatos tau, kaip sportiniame mače, o linksmybių – tarsi kiekvienas
 • Juokingi Gimtadienio Sveikinimai Vyrams

 • Sveikinu tave, brangi vaikystės svajone, su vyrišku skaičiumi metų! Tegul kiekviena šypsnio raukšlelė primena įsimintiną istoriją, o plaukai… jei jie dar išlikę, tepalieka šukuoseną nuotykiams! Būk toks pat energingas kaip naujai įkrautas telefonas ir visada rask laiko žaisti su gyvenimu. Laimingiausio gimtadienio!
 • Juokingi Gimtadienio Sveikinimai Vyrams

 • Sveikinu tave su gimtadieniu! Tegul tavo plaukai lieka ant galvos, o ne spintoje su raktų pakabuku, o energija plūstų kaip nepaklusnus augantys barzdos plaukai. Praleisk šią dieną su humoru kišenėje ir linksmybe širdyje!
 • Juokingi Gimtadienio Sveikinimai Vyrams

 • Sveikinu tave su gimtadieniu, mielas jubiliatas! Linkiu, kad tau būtų daugiau plaukų galvoje nei raukšlių ant kaktos ir kad energijos užtektų ne tik nuotoliams į barą, bet ir atgal. Tegul kiekvienas tavęs išgertas alus atneša šypseną, o ne papildomą kilogramą! Laimingų metų, kaip šiltų batų žiemą ir auštinčių gėrimų vasarą!
 • Juokingi Gimtadienio Sveikinimai Vyrams

 • Sveikinu tave, gimtadienio berniuk, su niekad nesibaigiančiu blynų kalnu ir miegamųjų, kur visada penktadienis! Tegu tavo energija spinduliuoja kaip naujo automobilio salono kvapas, o sėkmė kiboja prie tavęs lyg magnetas prie šaldytuvo! Už tavo amžių nekalbame – skaičius tik mūsų paslaptis, už kurią užkandį įsigysi sau! Linksmų nuotykių ir mažiau plaukų ant peilio!
 • Juokingi Gimtadienio Sveikinimai Vyrams

 • Sveikinu, brolau, su dar vienu apsisukimu aplink saulę! Tegu tau šiandien šypsosi veidrodžiai, o svoris pasimeta! Linkiu, kad tau šių metinių daugiau plaukų ant galvos, o ne ant nugaros augtų, ir kad šventinę torto dalį galėtum valgyti be kalorijų skaičiavimo! Letena tau šiandien netaps virve, o linksmumas neaprūpintų prieš ryto kavą. Geros fiestos ir lengvo krapo!
 • Juokingi Gimtadienio Sveikinimai Vyrams

 • Sveikinu su gimtadieniu! Linkiu tau, kad kiekviena diena būtų kaip puikus futbolo rungtynes – su įvarčiais džiaugsmo, rezultato nežinomybės ir komandos draugų, kurie visada padėtų, kai tau reikia „perimti kamuolį”. Tegul tavo gyvenimo rungtynių komentatorius šaukia per garsiakalbį: „Ir vėl įvarčio šventė!” Su gimtadieniu, čempione!
 • Sveikinu tave, gimtadienio herojau! Tegul tavo metai būna lyg kokybiškas alus – kuo senesni, tuo geresni. Ir nepamiršk, kad skaičius ant torto – tai tik rekomendacija, kiek pyragaičių turėtum valgyti šiandien. Linkiu tau daug juoko, smagių pokštų ir neišsenkančios energijos atlaikyti visas dovanų lavinas! Geros šventės!
 • Sveikinu tave su gimtadieniu! Tavo amžiaus skaičiuje dabar vienas skaitmuo daugiau – tai kaip naujas rekordas „vyrų ilgaamžiškumo” olimpiadoje. Linkiu, kad tau niekada netrūktų energijos lygiai taip, kaip savaitgaliais netrūksta mamų patarimų. Tegul tavo gyvenime bus daugiau juoko akimirkų nei pamestų nuotolio akinių ir nepamiršk – senatvė tai tik skaičius, o tu esi laimingo gyvenimo čempionas!
 • Sveikinu tave, didvyri, su gimtadieniu! Linkiu tau, kad visos tavo gyvenimo baterijos niekada nesibaigtų, o jei ir susilpnės, tai tik dėl vakarėlio, kurį vakare švęsi! Tebūnie tavo diena pilna juoko, smagių istorijų ir mažiau plaukų ant pečių! Sveikatėlės, energetinių gėrimų ir sėkmės visame, net jei tai būtų kovojimas su nuotolinio valdymo pultelio mygtukais!
 • Sveikinu tave su gimtadieniu! Tegul tavo amžius lieka slaptas kaip vyro švarko kišenėje paslėptas saldainių pakelis. Ir nepamiršk, kad skaičiai yra kaip bananai – jie geriausi, kai nesulieknėję! Linkiu tau daug juoko, dovanų krepšio, kaip pirmojo darboalgio, ir energijos, kaip iš pirmosios tavo vaikystės akumuliatorių pakuotės!
 • Sveikinu tave šiandien, nes tu ne tik pridedi dar vieną metą, bet ir ilginame mūsų bendrų juoko ir pokštų sąrašą! Tegul tavo diena bus tokia pat linksma kaip ir tavo anekdotai gėrimo vakarėlyje. Sėkmės tau mėginant išvengti dovanų su ‘gerėjančio amžiaus’ pokštų – tau juk dar toli iki senatvės! Tegu šis gimtadienis yra toks geras, kad rytoj jį jau teks pasakojimų seansui išsaugoti. Sveikinimai!
 • Sveikinu tave su gimtadieniu! Tegul tavo amžius liks slapta informacija, kaip ir gera vieta žvejyboje arba kaip tai, ką vyrai daro vyriškose iškylėse. Linkiu tau juoko pro širdį, sportinių pergalių be prakaito ir dar daugiau dienų be plaukelių ant balinčių marškinių! Sveikatingumo kaip senolėje „Žiguli“ ir energijos kaip iš naujausio belaidžio įkroviklio!
 • Sveikinu tave, vyrukas su šventiniu skaičiuk. Tegul tau sekasi geriau nei mano senam pėdkelnei išsilaikyti sveiką siūlę, ir tegul tavo gyvenimas būna pripildytas džiaugsmo, kaip mano senos kelnės – pamušalo. Su gimtadieniu!
 • Sveikinu tave su gimtadieniu! Tegul tavo metai būna kaip geras vynas – kuo senukas, tuo linksminantis!
  Ir nepamiršk, kad skaičius ant torto nėra svorio kilogramų, tai drąsiai leisk sau papildomą pyrago gabalėlį!
  Linkiu, kad tavo gyvenimas būtų pilnas nuotykių, o juokas niekada nedingtų iš veido. Sveikatėlės, džiugesio ir geros kompanijos!
 • Sveikinu su gimtadieniu! Tegul šiame gyvenimo etape būna daugiau džiaugsmingu klaidų, kaip kad pamirštas telefonas namie, o ne raktai nuo automobilio. Ir visuomet atsimink: kuo vyresnis – tuo linksmesnis. Tavyje juk slypi amžinas berniukas, kuriam niekada nepavėluota švęsti! Linksmo šurmulio ir nepamirštamų šventės akimirkų!
 • Sveikinu su gimtadieniu! Tegul tavo amžius išlieka paslaptyje, o humoras būna kaip geras vynas – tik gerėja su kiekvienu metais. Šiandien leisk skaičiams ilsėtis ir švenk kaip pats geriausias jaunystės karalius, net jei rytoj rytą veidrodyje išvysi išmintingą senolį! Linksmų šventės akimirkų ir šypsenų be skaičiavimo!
 • Sveikinu su gimtadieniu! Tegul tau, kaip senam lobynui, su kiekvienu gyvenimo metais tik didėja vertė, o raukšlės liudija ne metus, o juoko bangų skaičių. Linkiu, kad skrandis ištvertų visas gimtadienio torto dalis, o rytoj ryte galva primintų tik geriausius vakarėlio momentus! Sveikatos kaip meškai, laimės kaip zvakių ant torto ir draugų aplinkui tiek, kiek neišeitų suskaičiuoti net dvigubai iškipus po šventės!
 • Sveikinu! Tavo gimimo diena kaip alaus degustacija – pradžia linksma, o kuo toliau, tuo sunkiau prisiminti detales. Linkiu tau, kad metamų skaičius nesukeltų šio reiškinio, o visos atmintinos akimirkos būtų taip šviesios, kad prireiktų saulės akinių! Sveikatos, džiaugsmo ir nesibaigiančių nuotykių metų šventimas!
 • Sveikinu tave, drauge! Šiandien tau metų prikaišiojo kaip kišenėje monetas, bet nenusimink – vis dar esi tiek pat kietas kaip ir mėnulio vaškas. Linkiu tau dienos be jokių „kodėl”, vakaro be „oi ne”, ir gimtadienio dovanų, kurios garsiau tarška nei senas radiatorius. Tegul tavo gyvenimas būna kaip geras anekdotas – visiems įsimintinas ir priverčiantis šypsotis iš naujo!
 • Sveikinu tavęs su ūgių švente – gimtadieniu! Tegul tavo amžius liks slaptas kiek žvaigždės danguje, o humoro jausmas tave neapleidžia kaip pėdsakai po sekmadienio futbolo. Linkiu tau, jog plaukai ant galvos daugintųsi kaip pinigai piniginėje, o raukšlės dings taip pat greitai, kaip saldainiai prieš pilną svečių. Sveikatos tau, kaip senam medžiui – stiprios šaknys ir žali lapai! Gimtadienio proga butelis geriau nei dovanų kuponas, tad išgerk
 • Sveikinu tave, vyriškasis metų gėriau! Tegul tavo gimtadienis būna kaip geri marškiniai – puikiai telpa, nuotaika nevaržo, o juokai nepraeina pro šalį. Kvailiojimų – kaip sporto pratybose, dovanų – kaip gerame egzamine, kur gausi tik dešimtukus. O metai? Tie tiesiog skaičiuodam ir pamiršti nespėji! Linksmo šventimo, čempione!
 • Sveikinu tave, gimtadienio herojau! Linkiu tau energijos kaip Energizer zaiciui, nuotykių kaip Indiana Jonesui ir humoro jausmo kaip Mr. Beanui. Tegul tau šypsosi sėkmė, piniginė niekada netuštėja, o išmintis auga greičiau nei plaukai ausyse! Laimingas būk!
 • Sveikinu tave, drauge, su dar vienu nepakartojamu metų ratu! Tegul tavo gyvenimo baterijos visada būna pilnai įkrautos, o šypsenos kokybė – aukščiausios raiškos. Neleisk, kad raukšlės taptų ekranų įtrūkimais, o kiekviena išminties plaukų sruoga – tik priminimas apie naują patirties lygį! Linkiu tau smagių nuotykių, stiprios sveikatos ir, žinoma, daugiau tokių dienų, kai svoris padidėja tik dėl kišenėje gausiai tel
 • Sveikinu tave, drauge! Tegu tavo gimtadienio tortas bus kalorijų nulis – tik skonio ir linksmybių pilnas! O sveikata tavo tegul būna lyg senas karietą traukiantis arklys – neišsenkanti ir tvirta. Linkiu, kad kiekvieną dieną rastum bent vieną priežastį juoktis ir nebūtum vyresnis už savo humoro jausmą! Su gimtadieniu!
 • Sveikinu tave gimtadienio proga! Tegul tavo amžius lieka slapta paslaptimi, kaip ir receptas, kaip po vakarėlio atsikratyti pagirios. Linkiu, kad tavo energijos lygis būtų aukštas kaip paauglio ambicijos ir kad kiekviena diena būtų linksmesnė už praėjusią! Taigi, padrik pelenus, pakelk šampano taurę ir švęsk gyvenimą kaip tikras roko žvaigždė – šiandien tu – centras visatos. Sveikinimai! 🎉🎸
 • Sveikinu tave, drąsiai besistiebiantį per metų jungą! Tegul tavo kišenėse netrūksta juoko monedų, o gyvenimo baterijos dar ilgai neišsikrautų. Linkiu, kad kiekvienas tavo dienos „bug’as” virstų „feature’iu”, o amžius būtų tik naujas level’is žaidime, kurį vadiname gyvenimu. Su gimtadieniu, čempione!