Labai Juokingi Gimtadienio Sveikinimai – TOP 30

Sveikinti vaikus, draugus, ar šeimos narius su gimtadieniu gali būti linksma širdies šventė, bet kartais norisi paversti ją dar smagesne ir įnešti gerą nuotaikos dozę. Ne visi mėgsta rimtus ir jausmingus sveikinimus – kartais reikia kažko, kas paskatintų išsišiepti iki ausų ar net išgirsti klegesį. Tokiu atveju labai juokingi gimtadienio sveikinimai gali būti puikus būdas parodyti savo meilę ir gerą humorą.

Ar žinai tą jausmą, kai atidarai gimtadienio kortelę ir lauki, kad tave apninks mielais žodžiais, o vietoj to – negali nustoti juoktis, nes radai raštelį su žibaluojančia eilute, kuri ne tik paglostė širdį, bet ir pakuteno šypsenų kampus? Juokingi gimtadienio sveikinimai yra lyg saldainiukai – ir turi saldų vidų, ir tiesiog tirpsta ant liežuvio, palikdami ilgai trunkantį malonumą.

Šiame tekste dalinamės keletu išradingų bei įsimintinų juokingų gimtadienio sveikinimų, kurie tikrai nustebins ir suteiks kamuoliuką pozityvo. Kiekvienas žmogus turi savo unikalų humoro jausmą, todėl svarbu pasirinkti sveikinimą, kuris atitiktų jubiliato asmenybę. Ne veltui sakoma, kad juokas – tai geriausias vaistas, o gimtadienio proga jis gali būti net gydomasis!

Tad kviečiame panerti į juoko bangas ir rinktis iš gausybės linksmų frazių, skirtų įvairiausioms gimtadienio progoms – tiek vaikams ir paaugliams, tiek įtakingiems draugams ar šiltų šeimos vakarų herojams. Nelik abejingas – šventas juokas gali tapti nepamirštamo gimtadienio akcentu!

  Labai Juokingi Gimtadienio Sveikinimai

 • Sveikinu tave gimtadienio proga ir linkiu, kad juokas tavo gyvenime būtų kaip pamirštas tortas ofise – niekada nesibaigiantis ir visų džiaugsmu dalijamasis! Taigi, švęsk taip, kad net kaimynai pradėtų mankti kalendoriuje tavo šventės datą. Su gimtadieniu!
 • Labai Juokingi Gimtadienio Sveikinimai

 • Sveikinu tave su gimtadieniu! Linkiu, kad tavo veidas šiandien būtų klostomas šypsenų daugiau nei mūsų bendro amžiaus skaičius! O skrandis tebūnie ištvermingas prieš gimtadienio torto atakas ir negalvok apie kalorijas – šiandien jos neskaičiuojamos! Lai linksmybės ir juokas lydės tave visus metus!
 • Labai Juokingi Gimtadienio Sveikinimai

 • Sveikinu su gimtadieniu! Linkiu, kad tavo diena būtų tokia linksmas ir nepamirštamas, kaip meškos dviračiu važiavimas, ir kad dovanų būtų tiek daug, jog tektų jas vežtis sankabomis! Tegul nauji metai tau atneša tiek daug juoko, kiek kiekvienas mūsų pokštų gali sukelti! Sveikatos kaip medžio, laimės kaip žvaigždžių danguje ir visada geros kompanijos, su kuria galėtum dalintis kiekvienu šypsenos kampeliu!
 • Labai Juokingi Gimtadienio Sveikinimai

 • Sveikinu tave gimtadienio proga! Tegul ši diena būna linksmesnė už katiną, bandantį pagauti lazerio tašką, ir spalvingesnė už unicornio sapną. Linkiu, kad tavo dovanų kalnas būtų aukštesnis nei mano pažadai pradėti sportuoti pirmadieniais. Su gimtadieniu!
 • Labai Juokingi Gimtadienio Sveikinimai

 • Sveikinu tave su gimtadieniu! Tegul tavo raukšlės pridėtų išminties, o balti plaukai – charizmos. Ir nepamiršk, kad juokas pratęsia amžių, todėl šiandieną leisk sau juoktis iki ašarų – tai bus tavo grožio injekcija be adata! Plačios šypsenos ir smagių nuotykių tau!
 • Labai Juokingi Gimtadienio Sveikinimai

 • Sveikinu tave gimtadienio proga! Linkiu, kad tavo šventė būtų linksmesnė nei flamingo šokis, o juoko dozė – didesnė nei meškos apkabinimas. Tegul kiekviena dovanėlė privers tave šypsotis plačiau nei bananui priklauso, o metai būna taip spalvingi, kaip avies vilna po vaivorykštės lietaus! Sveikinu!
 • Labai Juokingi Gimtadienio Sveikinimai

 • Sveikinu tave gimtadienio proga! Linkiu, kad tavo šypsena būtų taip plači, kaip mano kojų skiriasi, kai bandau atlikti špagatą! Ir kad šventės linksmybės nebaigtųsi, kol nepradėsi kalbėti su augalais, įsitikinęs(-usi), kad jie – geriausi pokalbių partneriai. Tegul tavo gyvenimas būna taip spalvingas, kad net vaivorykštė pavydėtų! Sveikinimai! 🎉🎂
 • Labai Juokingi Gimtadienio Sveikinimai

 • Sveikinu tave gimtadienio proga! Tegul tavo diena būna taip linksma, kad net miestelio katės pradėtų šokti disco! Žinau, kad senatvė – ne džiaugsmas, bet bent jau gali neštis savo vaistus kaip klube – prie raktų kabintuko. Su gimtadieniu! 🎉🎂😄
 • Labai Juokingi Gimtadienio Sveikinimai

 • Sveikinu tave su gimtadieniu! Tegul tavo diena būna kaip mano senelio šokiai – nenumatoma, visų išgąstanti, bet neišdildomai linksminti visus aplinkinius! Linkiu tau šypsenų ir juoko, kuris neleistų tavo raukšlėms rimti!
 • Labai Juokingi Gimtadienio Sveikinimai

 • Sveikinu tave su gimtadieniu! Tegul tavo diena būna taip linksmas, kiek posakis „aš niekada neišgersiu tiek daug” iš vakar! Linkejimai tau tūkstančio juoko akimirkų ir nulio nerimo rytų po puikių vakarėlių. Su gimtadieniu!
 • Sveikinu tave su gimimo diena! Tegul ši diena būna kaip geras anekdotas — visiems linksma, niekas neskauda, o juoko bangos mestelės toliau nei bet koks siurprizas! Būk ta dienos žvaigžde, kurios šviesa niekad nesibaigia, o metų skaičius tik prideda švytėjimo. Džiaukis kiekviena gyvenimo minutėle kaip geras juokelis, kuris priverčia visus aplinkinius juoktis iki ašarų. Sveikinimų tortą tau atvežė juoko feja, kad kaskart užgesintum žvakutę, liktum
 • Sveikinu tave su gimtadieniu! Tegul tavo metai būna kaip sėkmingas dietos planas – kad kiekvieną dieną prarastum rūpesčių kilogramus, o laimės svoris augtų nepastebimai! Su gimimo diena ir linkiu tau tiek daug juoko, kad net kaimynai pradėtų galvoti, kad turėjai slaptą komikų vakarėlį!
 • Sveikinu su gimtadieniu! Tegu ši diena būna tokia linksmas, kad net kaimynai pradėtų švęsti kartu! O pasenusių metų skaičių prisiminti nereikia – geriau prisimink visus juokus ir šypsenas! Būk sveikas, laimingas ir visada radęs priežastį juoktis – net jeigu reikės iš savęs!
 • Sveikinu su gimtadieniu! Tegul tavo dienos būna taip kupinos juoko, kaip mano kišenės – nesuprantamų sąskaitų! Tavo gyvenime tebūna daugiau džiaugsmo akimirkų nei mano batus drėgstančių balų. Ir atsimink – senėjimas yra privalomas, bet augti – visai ne. Taigi išliek amžinai jaunas išdaigomis ir gerais pokštais! Laimingiausio gimtadienio!
 • Sveikinu tave su švente, kur metų skaičius didėja, o proto – tikėkimės – taip pat! Tegul tavo juokas skamba garsiau nei gimimo dienos daina, o laimės akimirkos krūva bus didesnė už gimtadienio tortą! Linkiu, kad gyvenimas būtų kaip sėkmingas anekdotas – trumpas, bet įsimintinas. Su gimtadieniu!
 • Sveikinu tave gimtadienio proga! Linkiu, kad juoko ir šypsenų būtų daugiau nei plaukų ant galvos, o prabangūs dovanų paketai padidintų tavo raumenis, nešantis juos namo. Tesieja tavasis gyvenimo tortas tokiu neįtikėtinu greičiu kaip partijos politikai keičia nuomones prieš rinkimus! Sveikinam ir šypsomės kartu!
 • Sveikinu tave gimtadienio proga ir linkiu, kad kvaili pokštai ir juokai taptų tavo amžiaus žymenimis, o juokas tebūna tavo ilgaamžiškumo prieskonis! Teskleisti šypsenas kaip konfeti ir tegul tavo gyvenimas būna taip spalvingas kaip pačios ryškiausios gimtadienio girliandos!
 • Sveikinu tave gimtadienio proga! Tegul ši diena būna linksmesnė už juokdario pasirodymą ir tavo juokas skamba garsiau nei gimtadienio dainos. Prisimink, kad senumas – tai tolima sala, ir kol kas tu tik plauki pirmaisiais jaunystės banglenčių kursais. Linkiu, kad metai tau pridėtų energijos, o ne raukšlių, o laimė būtų tau visada ištikimiau nei tavo šešėlis saulėtos dienos metu! Sveikinu! 🎉
 • Sveikinu tave su gimtadieniu! Tegul tavo veido raukšlės dauginasi lėčiau nei gimines primenantys skambučiai, o energija trykšta kaip iš netikėtai atsivėrusios šampano butelio. Linkiu, kad tavo gyvenimas būtų lyg miela komedija, kurioje tu esi žvaigždė, o juokai – tavo geriausias kompanionas! Sveikatos kaip meškui, sėkmės kaip išmaniuose zaidimuose, ir džiaugsmo kiekvieną akimirką. Happy Birthday!
 • Sveikinu tave gimtadienio proga! Tegul tavo diena bus taip linksmas, kad kaimynai pagalvotų, kad turim privatų cirką! Ir nepamiršk – su amžiumi ne sensti, o brandi kaip geras vynas, kuris, beje, jei netinkamai laikomas, pavirsta acto esencija! Taigi, laikykis ir švenk šią dieną taip, kad kitą rytą tavo vienintelė mintis būtų: „O kur čia dingęs tą grožio miegą prisiekti galėjau?”
 • Sveikinu tave su gimtadieniu! Linkiu tau tiek daug gerų dalykų, kiek kartų pranykę tavo ausinės. Tavo gyvenime tebūnie daugiau šypsenų nei mano mėgstamo seriale intrigų! Ir visada prisimink: juokas prailgina gyvenimą, o tu – jau šiandien pridėjai bent vieneriems metams!
 • Sveikinu tave gimtadienio proga! Tegul tavo metai būna kaip lietuviškas kelyje radęs bananų lukštas – visada priverčia nusišypsoti ir niekad neleidžia paslysti nuo kelio link šventės ir linksmybių! Daug juoko, mažai rūpesčių ir visada pilna torto lėkštė!
 • Sveikinu tave su gimtadieniu! Tegul tavo diena būna taip linksma, kaip mūsų bandymai išlikti jauniems. Švęsk, bet nepamiršk, kad rytoj reikės paaiškinti savo veidą nuotraukose! Su gimimo diena!
 • Sveikinu tave gimtadienio proga! Tegu ši diena būna taip linksma, kad net šlepetės šoktų cancaną, plaukai dainuotų operą, o veidrodis pripažintų – tu jaunėji su kiekvienu torto gabaliuku! Šypsenų, juoko ir torto kovas be pralaimėjimų!
 • Sveikinu su gimtadieniu! Tegul tavo diena būna taip linksmas, kad net kaimynai pradėtų svarstyti, ar kvietimo į tavo šventę neiškritę pro langą. Ir nepamiršk – kiekvienas naujas raukšlelė tiesiog sako „čia buvo sukurtas geras juokas!”. Skleisk džiaugsmą ir mielas raukšleles toliau!
 • Sveikinu tave su gimtadieniu! Tegul ši diena būna tokia linksmų nutikimų pilna, kad laikrodžiai pradėtų juoktis, o kalendorius pažaliuos iš pavydo. Nuo šiol, kiekvieną kartą tau pastebėjus naują raukšlelę, prisimink – tai tik šypsenos pėdsakas! Džiaukis gyvenimu ir mėgaukis kiekviena šventės akimirka!
 • Sveikinu tave gimtadienio proga! Tegul ši diena būna taip linksmas ir nenuorama kaip meška ant slidžios čiuožyklos. Taip, tu sensti, bet žiūrėk iš šviesios pusės – bent jau ne esi vynas, kuris su kiekvienu metais tampa tik geresnis. Geros šventės ir nepamiršk, kad tortas nesuskaičiuos tavo metų, bet jis tikrai gali padidinti tavo kišeninių svorį! Sveikinimai!
 • Sveikinu tave su gimtadieniu! Prisimink, jog amžius – tai tik skaičius, o skaičiai yra sudėtingi… ypač po šventinių gėrimų! Tegu tavo diena būna linksma kaip anekdotų knyga, o geri prisiminimai dauginasi greičiau nei paukščiai pavasarį. Su gimimo diena!
 • Sveikinu tave su gimtadieniu! Tegul tavo diena būna tokia linksmas, kaip bandelė su užrašu „Dietos pabaiga” ant dietininko stalų skambėjimo proga. Kad juoko gūsis nusineštų visus rūpesčius, o laimė tau šypsotųsi plačiau nei plačiausias banano tualetinio popieriaus vyniotinis! Turėk smagiausią šventę ir nepraleisk progos pasidaryti bent vieną gerą darbą – primink visiems, kad jie tau skolingi po gimtadienio torto gabalėlį!
 • Sveikinu tave gimtadienio proga! Tegul tavo raukšlės būna tik iš nuolatinių šypsenų, o plaukų balos – tik nuo madingo atspalvio, o ne nuo senatvės! Aš tau linkiu tiek daug gimtadienio torto, kad tektų mesti sportą ne tam, kad numestum svorio, o tam, kad pagaliau galėtum viską sutalpinti! Sveikinu ir linkiu šventės, kurios būtų taip linksma, kad net kaimynai užsisakytų tokią pačią!