Nuosirdus Gimtadienio Sveikinimai Mamai – TOP 30

Mamos gimtadienis – tai šventė, kuri širdyje užima ypatingą vietą. Tai diena, kai norime tarsi visas dėkingumo ir meilės jūras išpilti jai ant rankų, nes ji – pirmoji mūsų gyvenimo šviesa, besąlygiškos meilės simbolis, neužgęstanti rūpesčių žvaigždė. Sveikindami mamą jos gimtadienio proga, mes ne tik švenčiame dar vienerius metai kartu, bet ir atiduodame pagarbą bei meilę moteriai, kurios vaidmenys gyvenime yra be galo įvairūs – ji sargas, patarėja, gydytoja ir visada patikima draugė.

Nuosirdūs gimtadienio sveikinimai mamai yra daug daugiau nei žodžiai ant atviruko ar žinutėje telefone. Jie – iš širdies plūstantis dėkui už neįkainojamą darbą auginant mus, už meilę be atlygio, už stiprybę ir ištvermę. Sveikinti mamą reikia taip, kad kiekvienas žodis bylėtų apie gilų emocinį ryšį ir pagarbą jos nepaprastam asmeniui.

Kasmet šioje šventėje ieškome naujų būdų, kaip išreikšti savo jausmus – rašome eilėraščius, dedame širdies dalį į rankų darbo dovanas, ruošiame netikėtas staigmenas ar tiesiog praleidžiame su mumis brangų laiką. Tačiau kartais sunku surasti tinkamus žodžius, kurie galėtų visiškai atspindėti mūsų meilę ir pripažinimą, tokiems momentams parengti nuoširdūs gimtadienio sveikinimai mamai, galintys palieti jautriausią širdies stygą.

Tad, kaip išreikšti viską, ką jaučiate? Pirmyn per šias eilutes, jūs rasite šilumos ir meilės žodžius, kurie padės sudėti jūsų jausmus į žodžius ir paversti šią gimtadienio dieną išties ypatinga. Ar žodžiai bus paremti atsiminimais, dabarties akimirkomis, ar svajonėmis apie bendrą ateitį – svarbu, kad kiekvienas jų kiltų iš širdies ir būtų skirti tik jai, brangiausiai mūsų gyvenimo herojei – mamai.

  Nuosirdus Gimtadienio Sveikinimai Mamai

 • Brangioji mama,

  Šiandien Tavo diena – šventė, kurioje širdyje žydi meilė. Sveikinu Tave gimtadienio proga! Linkiu, kad gyvenimas dovanotų begalinę laimę, sveikatą stiprią kaip ąžuolas ir kasdieninius džiaugsmo akimirkas. Tegul Tavo šypsena visada spinduliuoja šiluma ir šviesa mums visiems.

  Su meile ir pagarba,
  [Tavo vardas]

 • Nuosirdus Gimtadienio Sveikinimai Mamai

 • Mieloji mama, Tavo gimimo diena yra puiki proga padėkoti tau už visus šilumos ir meilės spindulius, kuriais apgaubi kiekvieną dieną. Linkiu, kad tavo gyvenime būtų daug šviesių akimirkų, sveikatos, laimės ir nesustojančio džiaugsmo. Dėkoju, kad esi ir moki mylėti iš visos širdies. Su gimtadieniu!
 • Nuosirdus Gimtadienio Sveikinimai Mamai

 • Mieloji mama,

  Tavo gimtadienio proga noriu palinkėti tau begalinės laimės, sveikatos kiekvieną dieną ir meilės, kuria tu taip dosniai dalijiesi su mumis visais. Tegul ši šventė atneša tau daug šiltų akimirkų ir ilgai išliekančių prisiminimų. Tu esi mūsų šeimos širdis, ir aš dėkingas už kiekvieną tavo suteiktą pamoką ir bučinį. Sveikinu tave, mylimiausia mama!

 • Nuosirdus Gimtadienio Sveikinimai Mamai

 • Brangioji mama,

  Tavo gimtadienis – širdies šventė,
  Kur mylėti mokėjai visada be išlygų.
  Tad siunčiu tau apkabinimų vėją,
  Ir linkiu, kad laimė lydėtų kiekvieną dieną.

  Tegu šypsenos spindulys ryte pirmas pasitinka,
  Ir meilės jūra širdį amžinai apkabina.
  Tu esi mūsų laimės šaltinis,
  Mylėta būk šiandien ir visados, neišsenkantis.

  Sveikinu tave, mūsų širdžių šviesa,
  Tavo gėrėjimas –

 • Nuosirdus Gimtadienio Sveikinimai Mamai

 • Brangioji mama,

  Šiandien tavo diena – gimtadienis! Tegul šis rytas prasideda širdinga šypsena ir namus užpildo šiluma bei džiaugsmas. Ačiū tau už begalinę meilę, šviesą ir stiprybę, kurią kasdien dovanoji mums. Linkiu tau sveikatos, kurios negali nupirkti, laimės, kuri pildo širdį, ir mylimų žmonių artumą, kuris niekada neišsenka. Tegul kiekviena akimirka tau teikia džiaugsmą, o būsimieji metai – tik gražiausius nuotykius!

  Su gimtadieniu, my

 • Nuosirdus Gimtadienio Sveikinimai Mamai

 • Mieloji mama,

  Šiandien Tau skiriu žodžių puokštę, nes Tu esi mano gyvenimo šviesa. Gimtadienio proga linkiu Tau sveikatos, stiprybės ir begalinės laimės. Tegul kiekviena diena Tau suteikia džiaugsmo, o šypsenos niekada neišblėsta iš Tavo veido. Tavo meilė yra didžiausias mano turtas. Su gimtadieniu, brangiausia mano širdyje!

 • Nuosirdus Gimtadienio Sveikinimai Mamai

 • Miela mama,

  Šiandien tavo diena, kupina meilės ir šilumos. Sveikinu tave su gimtadieniu! Tegu šis metai tau atneša begalinę laimę, sveikatą ir šypsenų. Ačiū, kad esi mano gyvenimo šviesa ir uola. Tavo meilė yra dovanų dovanos, kurią branginsiu visada. Myliu tave iki dangaus ir atgal!

 • Nuosirdus Gimtadienio Sveikinimai Mamai

 • Miela mama,

  Šiandien šviečia saulė tik Tau – Tavo gimimo dieną. Linkiu Tau begalinės meilės, šypsenų kiekvieną rytą ir stiprybės, kad įgyvendintum visus svajonių projektus. Tegul kiekviena akimirka būna pilna džiaugsmo, o širdyje visuomet skamba laimės daina. Ačiū, kad esi! Su gimtadieniu!

 • Nuosirdus Gimtadienio Sveikinimai Mamai

 • Brangioji Mama,

  Tavo gimtadienį švenčiu su šiluma širdyje. Tu esi mano gyvenimo šviesa ir pagrindas. Linkiu tau sveikatos, kaip ežero vanduo – gilios ir tyros. Tegul kiekviena diena tau dovanos mažus stebuklus ir didelę laimę. Ačiū, kad esi. Su gimtadieniu, mylimiausia Mama!

  Širdingai tavo.

 • Nuosirdus Gimtadienio Sveikinimai Mamai

 • Miela mama,
  Tavo gimtadienio proga noriu palinkėti tau begalinės laimės, sveikatos ir visų gražiausių akimirkų pilno gyvenimo. Tu esi mano šviesa ir šiluma, ilgiausių dienų uostas. Tegul kiekviena diena Tau dovanoja šypseną, o meilė ir ramybė tesukaupa namuose. Ačiū, kad esi. Su gimtadieniu!
 • Brangioji mama,

  Šiandien šviesiu tau, kaip visuomet, širdyje nešioju tave. Gimtadienio proga noriu palinkėti viso geriausio, kad kiekvieną dieną tavo veide žaistų šypsena, o akys spindėtų laime. Tu esi mano gyvenimo šviesa, o tavo meilė – begalinis jėgos šaltinis. Tegul sveikata tave niekada nestokoja, o džiaugsmas lydi kiekvieną tavo žingsnį. Myliu labai!

  Su meile,
  [Tavo vardas]

 • Brangioji mama,

  Švęsdama tavo gimtadienį nesuvaldomai džiaugiuosi, kad esi mano gyvenime. Tegul tavo širdis gausūs kaip rožių sodas, o kiekviena diena neša tau tiek pat šypsenų, kiek tu man dovanoji kasdien. Sveikinu tave šia nuostabia proga ir linkiu geros sveikatos, meilės bei begalinių laimės momentų!

  Su šiluma ir meile,
  [Tavo vardas]

 • Miela mama,

  Šiandien visos žvaigždės danguje šviečia tau, nes tavo širdyje – nesibaigiantis meilės šviesulys. Linkiu, kad tavo dienos būtų pilnos šypsenų ir šiltų akimirkų, o gimtadienio torto gabalėlis būtų saldus kaip mamos bučinys. Sveikinu su gimtadieniu! Tegul kiekviena nauja diena tau neša tiek džiaugsmo, kiek tu mums teiki kiekvieną dieną.

  Su meile ir pagarbą,
  [Tavo vardas]

 • Brangiausia mama, širdyje gyvena meilė tau visad. Tavo gimtadienį sveikinu, linkėdamas sveikatos, laimės ir visų svajonių išsipildymo. Tegul kiekviena diena būna lyg šventė, pilna šypsenų ir šilto artimųjų glėbio. Myliu tave!
 • Mieloji mama,

  Šiandien šviesa šiltesnė, o pasaulis šviesesnis, nes gimė Tu – mano gyvenimo širdis. Gimtadienio proga linkiu Tau niekada nesibaigiančios meilės, sveikatos, stiprybės ir begalinių akimirkų, pilnų laimės. Tu esi mano uola, mokytoja ir geriausia draugė. Tegul ši diena Tave apkabina taip pat šiltai, kaip Tu mane apkabinai visuomet.

  Su meile,
  [Tavo vardas]

 • Mieloji mama,

  Šiandien Tavo diena kupina šypsenų ir šilumos. Tegu ji skleidžiasi tau laime ir džiaugsmu, kaip tu skleidi mums kiekvieną dieną. Ačiū už begalinę meilę ir išmintį, kurią mums dovanoji. Gimtadienio proga linkiu tau sveikatos, nepaliaujamo gyvenimo grožio ir kad kasdien būtum apsupta mylinčių širdžių. Tu – mūsų šeimos saulė. Myliu ir sveikinu!

 • Brangioji mama,

  Šiandien šventė tavo garbei – gimtadienis!
  Tau noriu palinkėti sveikatos, nes ji svarbiausia.
  Tegu kiekviena diena būna kaip saulėta gėlių pieva,
  Kurioje laimės ir meilės žiedai žydi be pertraukos, be skubos.
  Tavo šypsenos šviesa mums visiems kelrodė,
  O širdies šiluma – geriausias namų židinys.
  Tegul tavo dienos būna pilnos puikių akimirkų,
  Kurias kartu mes sukursime ir įamžinsime.

  Sūnus/Dukra [vardas]

 • Brangioji mama,

  Šiandien tavo diena, kuri švyti šviesiau nei žvaigždės! Tegul ši gimtadienio šventė pildo tavo širdį džiaugsmu ir namus – meile. Tau linkiu nepaliaujamo sveikatos ir laimės šaltinio, bei kad kiekviena akimirka būtų kaip gražiausia gėlė iš sodo tavo gyvenimo. Ačiū, kad esi ir būk laiminga, mūsų šeimos širdie.

  Su meile ir didžiausiais linkėjimais,
  [Tavo vardas]

 • Brangioji mama,

  Šią ypatingą dieną noriu Tau palinkėti bespalviuose kasdienybių drobėse atrasti ryškiausių spalvų. Tegu kiekviena akimirka Tavo gyvenime būna pilna šilumos, meilės ir šypsenų. Tu esi mano širdies žvaigždė, kurios šviesa veda ir suteikia jėgų. Ačiū Tau už begalinę rūpestingumą ir meilę. Su gimtadieniu, mylima mama!

 • Brangioji mama,

  Šiandien tavo gimimo diena ir noriu tau palinkėti begalinės laimės. Tavo širdis visada buvo ir yra mūsų šeimos šviesa. Linkiu tau sveikatos, kurios niekada netrūktų, ir kuo daugiau laimingų akimirkų, kurias galėtume kartu išgyventi. Tegu kiekvienas naujas rytas tau dovanos šypseną ir džiaugsmą. Myliu tave labiausiai pasaulyje!

  Su meile ir šilčiausiais linkėjimais,
  [Tavo vardas]

 • Brangioji mama, Tau šiandien šypsenų žiedai pražysta. Gimtadienio proga linkiu tau begalinės sveikatos, meilės kupinų dienų ir visų troškimų išsipildymo. Tavo širdis tetepa visada šilta ir rankos niekad nesustoja dalinti švelnumo. Ačiū, kad esi! Su gimtadieniu!
 • Brangioji mama,

  Šią šviesią dieną kai Tu švenči Tavo gyvenimo knygos dar vieną lapą, noriu palinkėti Tau viso to, kas širdį pildo džiaugsmu. Kad kasdienybė būtų pilna šypsenų, o kiekvienas išbandymas taptų tik galimybe augti. Tegul Tavo gyvenimas žydi kaip gražiausias sodas, o meilė šildys širdį net tamsiausią naktį.

  Su gimimo diena, mylima mama!

  Tavo […] (vardo papildymas pagal sveikintojo pageidavimą)

 • Brangiausia mano mama,

  Šią ypatingą dieną noriu Tau palinkėti gėlių jūros, saulėtos laimės ir begalinio meilės. Tegul kiekviena akimirka Tavo gyvenime būna pilna šypsenų, o rūpestis niekad nepalies Tavo širdies slenksčio. Būk visada tokia stipri ir šilta, kaip esu Tave pažinęs(-usi) visą gyvenimą. Sveikinu gimtadienio proga!

  Su meile, [Tavo vardas]

 • Brangioji mama,

  Šviesos pliūpsnis užliekiančią tavo širdį,
  Tegu gimtadienis atneša viltį ir meilės šiltį.
  Tu – gyvenimo dovanų mano širdžiai kūrėja,
  Su gimtadieniu, mylimiausia, tu mano laimės dėžėja!

  Myliu ir apkabinu,
  [Tavo vardas]

 • Mieloji mama,

  Tavo gimtadienį švenčiu kaip dieną, kai dosnia širdimi dovanai mano gyvenimui prasmę. Tegul džiaugsmas ir šiluma, kuriuos skleidi kasdien, grįžta tau šimteriopai. Būk visada taip pat stipri, šviesi ir mylinti, kaip ir esi. Sveikinu ir apkabinu!

  Su meile, [Tavo vardas]

 • Brangioji mama,

  Šiandien tavo šventė – širdies šilumos, šypsenų ir meilės kupina diena. Tegul kiekviena tavo svajonė pamažu išsipildo, o gyvenimas dovanoja tik gražiausius momentus. Ačiū tau už begalinę rūpestį ir meilę. Lik visada tokia pat šviesi ir mylinti. Sveikinu su gimtadieniu!

  Su meile,
  [Tavo vardas]

 • Mieloji mama,

  Šiandien šviesa Tau šypsosi ypatingai, o dangus siunčia palaimą. Tegul šis gimtadienis į Tavo gyvenimą atneša tiek džiaugsmo, kiek Tu mums suteikei meilės ir rūpesčio. Esu dėkingas už kiekvieną švelnų žodį ir stiprų apkabinimą. Tegul visos geros akimirkos Tave lydi, o laimė niekad neišeina iš širdies. Su širdies šiluma, gimtadienio proga!

 • Brangioji mama,

  Tavo gimtadienis – tai šventė, kai noriu padėkoti už meilę, išmintį ir šilumą, kuriuoji kiekvieną dieną. Tegul ši diena tau atneša tiek džiaugsmo, kiek tu teiki mums visus metus. Sveikinu ir linkiu visada švytėti laime bei sveikata. Myliu labai!

  Tavo […]

 • Mieloji mama,

  Šią ypatingą dieną noriu palinkėti Tau daugybės gražių akimirkų, bespalviantių širdį šiluma ir džiaugsmu. Tegu kiekvienas naujas rytas Tau dovanotų sveikatą bei energiją, o vakaras nešiotų ramybę ir meilę. Būk visada tokia pat stipri, nuostabi ir mylinti, kaip buvai visus šiuos metus. Su gimtadieniu, brangiausia mano širdies žmogau! Aš Tave labai myliu.

 • Mieloji mama, Tavo gimtadienio proga noriu palinkėti širdies šilumos, begalinės laimės ir sveikatos, kuri tave lydėtų kiekvieną dieną. Tu esi mano gyvenimo šviesa ir ramstis, todėl tikiuosi, kad ši ypatinga diena tau atneš tiek pat džiaugsmo, kiek tu kasdien suteiki man ir visiems aplinkuiems. Su meile ir dėkingumu – Tavo vaikas.